Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó, ha elviszem a...

Szerintetek jó, ha elviszem a kutyámat egy kb.3 órás intenzív sétára úgy, hogy mostanában antibiotikumot kap?

Figyelt kérdés

2014. nov. 15. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha antibogyót kap, az azt jelenti, nem egészséges éppen a kutyád. Amikor nem egészséges egy kutya, akkor némiképp kimélni szokták.
2014. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mandulagyulladása van, ez azóta, mióta nálam van (1 év). Rengeteg orvoshoz vittük, egyik se vette észre mostanáig... semmi baja nincs amúgy.
2014. nov. 15. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

antibiotikumot kap, ami nem csak a káros, hanem a jótékony bacikat is gyilkolja, azaz a kutya szervezete ki van téve a különböző fertőzéseknek

a helyedben nem vinném

2014. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mandula gyulladásra szerintem igen rossz hatással van a heves levegő vétel. Ha intenzíven sétáltok, jócskán fog lihegni, netán zihálni.
2014. nov. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így van, ahogyan előttem írják. Mandulagyulladásnál pihenjen sokat a kutya, nem használ neki ez a hideg, párás levegő. Szóval inkább pihentesd, míg rendbe nem jön.

Rövid séta mehet, de intenzíven ne mozgasd. Mi most vagyunk túl(?) egy mandula/torok/légcső gyulladáson, ilyenkor a pihenés a legjobb.

2014. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!