Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kutyam van, es olyat...

Amstaff kutyam van, es olyat olvastam, hogy ha nincs torzskonyve akk nem mondhato fajtisztanak.! Ezt hulyesegnek tartom! Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 15. 22:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szép kutya, de látszik, hogy nem vagy tisztában a fajta standarddal.

Fajtiszta, de nem fajtatiszta.


És én egyetértek, hogy ha nincs törzskönyv (tehát nem tudni, kik a szülők), akkor az legfeljebb fajta jellegű keverék.


(Nekem pit keverékem van, és imádom!)

2014. nov. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 KGabi0000 ***** válasza:
A tk az egy bizonyiték arra,hogy a kutyád fajtatiszta,ha az nincs,akkor nem tudod bizonyitani. Amúgy szép kutyusod van,tetszik a szine.
2014. nov. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ertem!! Koszonom a valaszokat!es sulyhuzo hamot hol tudnek venni? Es mennyibe kerul?
2014. nov. 16. 00:07
 14/17 anonim ***** válasza:
2014. nov. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség, látod, téged is átvertek, mert a kutyád ugyan gyönyörű, de nem amstaff.
2014. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek a kutyák külleméhez így nem tudok véleményt mondani a tiédről. Csak annyit, hogy cuki. DE! Nézd abból a szemszögből.

Veszel egy kutyust. Mutatnak neked 2 fajtatiszta kutyát szülőként. Lehetnek akár törzskönyvesek is. Mi garantálja neked, hogy a megmutatott kan kutya az apa és nem figyelt be egy másik kutya. Csak míg kicsik ez nem feltűnő, mert jobb esetben az anyára ütnek.

De ha az apának sincs törzskönyve. Lehet gyönyörű, de mi garantálja, hogy az ősei között nincs más fajta, aminek külleme a kicsin jelentkezik?


Na erre való a törzskönyv, hogy a kutyád családját vissza tudd követni. Ha ez a papír nincs meg, akkor semmi nem garantálja, hogy "tisztavérű"

2014. nov. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nem fajtatiszta,de ez ne legyen gond,nagyon aranyos!:)
2016. jún. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!