Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért a gyerekkori trauma...

Ezért a gyerekkori trauma végett lehet, hogy utasítom el a kutyámat?

Figyelt kérdés
Amikor hozza nekem a játékot, hogy játszunk és elvonulok és nem játszok vele, nagyon ritkán játszunk ( többnyire sétáltatom ). Amikor gyerek voltam és játszani akartam anyumék mindig elutasítottak és azt mondták, hogy nincs rá idő. Lehet ez az oka?
2014. nov. 16. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Irigyellek, ha ez neked "gyerekkori trauma" minősítést kapott :))
2014. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem gyermekkori trauma.....Miért nem ajándékozod el a kutyát?
2014. nov. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Emögött nem kell mély pszichológiai okokat keresni, egyszerűen csak nem nincs kedved. Ha mással lefoglalod, akkor ez teljesen rendben van.
2014. nov. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mással lefoglalom, hordom úszni is. Szerintem ez nem lustaság és kedv hiány. Hanem mély bánat jön rám akkor és szomorúság.
2014. nov. 16. 19:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyünk cinikusak, oké, hogy vannak, akiknek sz-rabb gyerekkora volt, de ez igenis bizonyos embereknél komoly törést okozhat, hogy a szülőktől folyton elutasítást kapott.
2014. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy ezért van, akkor próbálj máshogy nézni a dolgokra. Keresd meg azt a játékot, amit mindketten szerettek és gondolj rá úgy, hogy bepótolod a gyerekkort. A régi dolgokon ne rágódj," ne fűrészeld a fűrészport tovább, mert csak fűrészpor marad". Labda, plüssözés, keresős játék, annyi minden van és olyan jókat lehet nevetni.
2014. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!