Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van bármi olyan kaja amit...

Van bármi olyan kaja amit valamilyen gyerekkori, vagy felnőttkori trauma miatt nem vagytok képesek megenni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 11:13
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

a sóska! elsőéves voltam a mg-i technikumban, amikoris üzemgyakorlaton almozás közben telibetalált egy kedves,Bimbó nevű tehén...csupa zöld fosos voltam,és egy kicsit

behisztiztem saját látványomtól.

aztán később a tehénszarhoz hozzászoktam, de a sóska valahogy nem megy...:)

2012. nov. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Traumának nem mondanám, de egész gyerekkoromban minden féle édességtől el voltam tiltva. Üditőktől is el voltam tiltva. Csak mazsolát ehettem, mint édesség. Inni tejet/vizet/teát ihattam és csak mézzel édesíthettem.

Így manapság már nem vagyok képes még rá nézni se a mazsolára és a mézre.

2012. nov. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ettem zellerkrémlevest és nem vettem észre, hogy van a levesemben egy poloska. Ráharaptam ÁÁÁÁ Azót rá se bírok nézni a zellerkrémlevesre. Most is öklendezem, miközben ezt írom.
2012. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem eszem cseresznyét, amióta találtam benne egy fél kukacot :(

Neked kérdező?

2012. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Mindig utáltam a kelbimbófőzeléket... Nem tehetek róla, és nem tudom miért, de még a látványától is undorodom...

Az óvodában folyton ez volt, és állandóan kényszerítettek, hogy megegyem, nem állhattam fel addig az asztaltól. Volt, hogy órákig ott ültem, míg mások játszottak, mert nem voltam hajlandó enni belőle. Ha mégis ettem, hányingerem lett. Másra sem emlékszem, hogy csak állandóan veszekednek, kiabálnak velem emiatt.

Szerencsére én sosem aludtam ott, ebéd után jöttek értem a szüleim, így "csak" addig voltam büntetésben, amíg meg nem érkeztek. Ők is kérték, hogy ne csinálják ezt velem, de "nem lehet kivételezni".

Istenem, az egész óvodát gyűlöltem úgy, ahogy volt. 27 éves vagyok, de még mindig dühös leszek, ha eszembe jut...

2012. nov. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Hús...
2012. nov. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Nekem a hagyma. Beleteszem abba a kajába amibe kell, csak ne lássam benne, és ne ropogjon a fogam alatt. Ha már nagydarab valamiben akkor nem eszem meg. Nyersen nem eszem meg. De nem csak szimplán nem szeretem, hanem gyűlölöm, és ideges leszek ha valaki meg akar győzni arról, hogy deháát finom, meg egészséges. Sokat gondolkodtam rajta, hogy mi lehet az oka. Mígnem felötlött egy iskoláskori emlék amikor hagymás zsíroskenyér volt uzsonnára. Esküszöm most az íze, meg az illata is eszembe jutott. Nah és a tipikus eset, nem akartam megenni, és addig nem állhattam föl amíg nem ettem meg. Azóta nem eszek hagymát.
2012. nov. 27. 11:53
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanígy vagyok a kicsit is nyers hagymával mint te.

Csak nekem elég a szaga és onnantól kezdve 2 napig fáj tőle a fejem.

Egyszer mikor még kicsi voltam,a suliban beleharaptam egy egész hagymafejbe és azóta van ez,de nem trauma hanem csak egy életre túladagoltam magam vele.

Amit még nem bírok az a köménymag és az ecet.

Számomra szinte felfoghatatlan az,hogy valaki ráönti a salátájára.

2012. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Mintha csak az én szavaimat írtad volna!

Annyi külömbséggel, hogy én nyersen megeszem, de amint hő éri és összeszottyan hányni tudnék tőle. Elöttem van az a kép mikor gyerekkoromban anyám kiszedte a tányérjába a húslevesből és szétnyomta....

Boa...

2012. nov. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kb 4 éves voltam egy rendezvényre elvittek a szüleim. Ott volt egy csomó tejporral töltött kiszacskó a kávéhoz. Benyomtam egy csomó tejport, olyannyira hogy rosszúl lettem. Azóta rá se néztem. Ami furcsa még, hogy emiatt a kávét se kívánom soha. Gondolom amiatt, mert az incidens közben a kávé szaga bellengett mindent...
2012. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!