Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyaházba kinti...

Mit tegyek a kutyaházba kinti kutyánál? Pléd, szalma, stb?

Figyelt kérdés
Ha szalmát veszek, abban nincs bolha? A kutya kinti, de nincs benne bolha, nem szeretném, ha hazahoznám a szalmával.
2014. nov. 18. 13:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Forgácsot? Szerintem ha a szalmát megeszi, a forgácsot is:) Mikor bejön velem a kazánházba. mindig "lopja" a fát is, kimenetelkor motozni kell:)
2014. nov. 18. 17:47
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem fogja mind megenni, csak megkóstolja! :D A miénk pl. imádja a garázs betonján lévő szöszmöszt... Ha beszabadul rögtön elkezdi legelni. :D
2014. nov. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a növényi dolgoktól nem lesz baja, nem kell elvenni a fát tőle, kicsit talán még a fogait is tisztítja, és erősíti, az apróbb forgácsot pedig megtudja emészteni, legfeljebb sűrűbben kell pótolni. Inkább a műanyag dolgoktól kell félteni.
2014. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Szilvi & Argos ***** válasza:

Szalmát hol-mennyiért-mekkorát vettél?


Kutyám házában vastag plédek vannak, majd kap hőszigetelő függönyt is. Ha vizes, többször cserélem majd a pokrócot...éjjel úgyis bent alszik a lakásban

2014. nov. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Van néhány fadarabja már rágcsálás céljából, de újabban a nagy hasábokat próbálja lopkodni:) Amúgy egy tüneményes kiskutya, és úgy tud nézni, olyan ártatlanul... nem tudok haragudni rá:)
2014. nov. 18. 19:15
 16/16 anonim válasza:
Én saját magam csináltam neki házat,és hungarocellel béleltem Minden oldalt,AZ alját is,plussz párnahuzatba tettem be neki szalmát!
2014. nov. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!