Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan erősítsem?

Hogyan erősítsem?

Figyelt kérdés
van egy shar pei kutyám kan de mindenki kislánynak nézi kis gyenge van valami játék ami erősíti kicsit??vagy majd rá ér még erősödni??(6 hónapos)nem akarom hogy olyan nagy dúúr legyen csak egy picit erősödjön
2014. nov. 18. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy éves koráig szigorúan tilos nagy terhelésnek kitenni a kutyát, mert tönkremehetnek az ízületei. Ráérsz még, meg hát magától is változni fog, van ideje. Nem is tudom, mit vársz egy fél éves kölyöktől, meg miért zavar az, ha szukának nézik... Had fejlődjön szépen normálisan, ne erőltess semmit.
2014. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem nem erőltetem nekem tetszik is hogy ilyen csak hát mindenki dumál és belém beszélték hogy nem fejlődik rendesen stb...én nem is akartam imádom hogy ilyen babás :)
2014. nov. 18. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sétáltasd sokat (egészséges mértékkel, lehetőleg füvön, változatos terepen) és hadd játsszon más kutyákkal, amíg el nem fárad. 6 hónapos kb. 10 éves gyereknek felel meg, és hát uniszex öltözékben én se mindig bírom megkülönböztetni a gyerekeket, hogy fiúk vagy lányok. :)

Esetleg rongyozhatsz vele, de csak óvatosan, fokozatosan. Mindent csak játékosan, nem edzés jelleggel!

2014. nov. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja és sz*rd le, hogy mások mit mondanak.
2014. nov. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké :D köszi
2014. nov. 19. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!