Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szigorúbbak-e a pitbull...

Szigorúbbak-e a pitbull tartásának feltételei mint a staffordénak?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 19:09
 1/5 Real1998 válasza:
Régebben az volt.. egyes országokban ki is tiltották .. de szerintem nem attol függ melyik staffordra gondolsz az angolra vagy az amerikaira.. De szerintem ezt a törvény már be tiltotték
2014. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs fajtánkénti megkülönböztetés. Egyaránt vonatkozik az állatvédelmi törvény a yorkira és a pitre is.
2014. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szeriintem már nem. A városunkban még a '90es évekből maradt egy elavult ebrendelet, amiben több fajta között ezt is feltüntetik, mint kutyafajta amit csak pórázon lehet sétáltatni. De ugyanebben a rendeletben vannak olyan fajták is (pl. bullmasztiff, roti) amit csak polgármesteri engedéllyel lehetne sétálni vinni.


Szóval elavult rendeletekben még lehet nyoma, de senki nem törődik vele, hiszen hülyeség az egész

2014. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

amit csak szájkosárral, bocsánat

a póráz jogos, de szájkosarat írnak :)

2014. nov. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2014. nov. 20. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!