Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáim kibirnak 8 órát viz...

A kutyáim kibirnak 8 órát viz nélkül?

Figyelt kérdés
Reggel nem volt idom vizet adni nékik. Kibirjak 3 óráig?
2014. nov. 20. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem.
2014. nov. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Kibirják, csak baromi szomjasak lesznek. Te is kibirod ha nincs mit innod, csak nem érzed magad túl jól.

Hogy a fenébe nincs valakinek 2 perc ideje foglalkozni a kutyáival, ha már állatot tart.

2014. nov. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

.... Ki bírják. Nekem benti kutyáim vannak. Bent nem isznak a lakásban. És du mikor haza jövök akkor engedem ki őket.

Az esetek 99%ban nem rohannak inni... hanem megvárják a du. labdázást és csak utána isznak.

2014. nov. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha indulás előtt száraz táppal megetetted, akkor lehet belőle probléma. Egyébként nekem az egyik kutyám szobakennelben van, míg el vagyok, és ott nincs neki víz, mert magára borítja, és soha nem szomjas, amikor kiengedem.
2014. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annak a nemnormalisnak üzenném,az elsonek, hogy nem hanyagolom el a kutyaimat, ok az életem ertelmei, de a busz nem var meg..
2014. nov. 20. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán kibírják !! az egyik kutyám 10-12 órát alszik,és még nem pusztult szomjan :D
2014. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!