Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyám?

Miért csinálja ezt a kutyám?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kutyámat közel állunk egymáshoz egyszerűen imádom az életem része és a családunk tagja :) Ez mind oké és természetes is. Viszont hónapok óta szinte levegőt sem kapok tőle..állandóan bújik belém, minden léptemet követi, folyamatosan néz..Ha leülök azonnal felugrik oda ül mellém, ha felállok rohan utanám..Nagyon szeretem őt de ez már néha idegesítő. Hárman lakunk a párom én és a kutyus..nagyon sok szeretet kap szóval szeretethiánya nincs.. miért csináljatja ezt? Nem értem..

2014. nov. 20. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Küld ki a szobából. Ennyire egyszerű a megoldás. Ha nem tudod kitessékelni a személyes teredből, akkor ő a falkavezér, nem te. Amúgy is egy elég jelentős tünete a falkavezérség hiányának hogy folyton vigyáz rád, megy utánad.
2014. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha kiküldöm kimegy de akkor meg kukucskál befelé hogy lásson engem. Hallgat rám, tart tőlem nem ezzel van a baj, hanem hogy neki annál fontosabb nincs h engem lásson v h a közelemben legyen.
2014. nov. 20. 18:48
 3/10 anonim válasza:
0%
vegyél neki egy barátot :D pl:kis csibét és akkor a csibe fogja követni a kutyát mert a anyukájának nézi...
2014. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jaj :D hát tényleg nem tudom mit csináljak vele, h egy picit leakadjon rólam..Pedig van neki egy szép pihe puha ágyikója tele játékokkal, de semmi.. ha leülök a kanapéra már jön oda elém ül néz nyöszörög h felakar jönni..aztán kiküldöm kimegy és onnan is kukucskál és nagyon halkan nyöszörög:S:D
2014. nov. 20. 18:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Hehe, nekem egy kölcsön kutya csinálta ezt. Elmentem klotyóra, és nyűszített az ajtó előtt :)

1 hónapig volt nálam, mikor pár nap után látta,m hogy nem hagyom ott, akkor leszokott róla. De azért akkor is meglehetősen nyomult :)

2014. nov. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az enyém 9 éves 8hetes korától velem van :) Mindig is nagyon szerettük egymást és "csodált" engem mindig, de pár hónapja nem tudom mi történt vele..
2014. nov. 20. 19:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Talán öregszik.


A látásával minden rendben van?

2014. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen rendben van teljesen egészséges még Hálistennek :) Aktív,jókedvű, rohangálós még :)
2014. nov. 20. 19:20
 9/10 anonim ***** válasza:
#1-es megmondta a tutit.
2014. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én meg írtam, hogy ez nem ígyvan úgyhogy az én esetemben nem ez a tuti :)
2014. nov. 20. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!