Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kutyusunk van, persze sok...

2 kutyusunk van, persze sok kutyaszőrrel. Jön a baba elég hamarosan. Hogy lehet minimalizálni a kutyaszőrt? Az állandó takarításon kívül, (fotel, rekamié, ilyesmi tisztán tartására is gondolok). Szőnyeg már rég nincs.

Figyelt kérdés
A két kutyus kinti-benti tartású, szabad bejárással a házba, de csak lent az alsó szinten lehetnek, a fenti rész kutyamentes terület elvileg, ott vannak a hálók és ott lesz velünk a baba. De ez nem maradhat örökre így, hiszen lent van a nappali, és egyszer a kisbaba járni fog. Nem lehet mindig fent ugyebár. Nem tiltanánk a kutyusoktól, sőt!! Csak a szőrtől féltem kissé a picit.A kuttyok rendesek "karban vannak tartva", oltva és féregtelenítve vannak. Ja és természetesen maradnak (a házban is), nem szeretnénk a baba ürügyén lepasszolni őket!!

#kutya #takarítás #szőr #baba kutyaszőr
2014. nov. 20. 19:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A macskámnál a Furminator nevű kefe jöött be. Kb. 2 hónapig alig hullik a szőre, ha rendesen ki van vele fésülve.

Kutyusra is van.

2014. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

ja, szintén baba mellett van és még az ikeában kapható szöszleszedő hengert is használom a kárpiton + szárítógép is mindent kifúj a ruhákon maradt macskaszőrt is.

A Furminátornak nézz utána, mert tényleg nagyon jó.

2014. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Csak addig kell nagyon figyelni amíg mindent a szájába akar venni a kicsi. Ha szeretni fogja a cumit, akkor a szájba vevős dolgoktól is némileg védve lesz, bár nem javaslom sokáig a cumit. Később teljesen összeszoknak.Szerintem mindent megtettetek amit lehetett. Ezen túl már a kutyák napi átporszívózása vagy leborotválása lenne csak.
2014. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is van kutyusunk, és kisbaba is.

Van a Baba szobaja amibe elvileg nem mehet a kutyus, es a jatekokat polcon/dobozban tartjuk ahol a kutya nem.ferhet hozzajuk. Semmifele problemank nem volt! ;)

2014. nov. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
A kutya-macska helye kint van. Pedig szeretem őket. A textíliának,legyen az a kutya bármilyen tiszta is,kutyaszaga lesz. Messziről megérezni. Undorító.
2014. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
OFF de jó a kérdés! Jó lenne olyan tipp, hogy ki hogyan oldotta meg, amikor mászik a baba, a kutyus lábai tisztán tartását ! Most ilyen helyzetben vagyok, néha aggódom nehogy a baba (10hós) össze szedjen vmit de a kutya oltott féregtelenitett. A kisfiam szájába mindig cumit dugok, hogy miután végig túrta a kutya száját szemét fülét, ne kapja be a kis kezét.
2014. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5%

"Hogy lehet minimalizálni a kutyaszőrt?"

"alig hullik a szőre"


A szőr az szőr mennyiségtől függetlenül. Én még vendégségbe se szívesen megyek kutyás, macskás lakásba, nem hogy a gyerekem olyanba nőjön fel.

2014. nov. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

ma 19:39

Akkor mi a fenéért kellett ide írnod? Nem a kérdésre válaszoltál. Továbbra is kerüld el szépen a kutyásokat és akkor megnyugszik a lelked.

2014. nov. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%

ma 21:03


De válaszoltam a kérdésre, csak tanulj meg a sorok közt olvasni!

A kutyásokat nem kerülöm el, mert vannak kutyáim, és ha nem lennének, akkor se sok közöd lenne hozzá, hogy hova írok.

3 kutyám van, de ahogy már írták fentebb: "A kutya-macska helye kint van."

Én osztom ezt a véleményt. Ha még újszülött, kisgyerek is van, akkor hatványozottan igaz ez.


Tehát : Hogy lehet minimalizálni a kutyaszőrt?

Nem kell beengedni a kutyákat.

2014. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj utolsó! A kérdezőnek van két kutyája. Tehát tart állatot. Minek jössz ide feszültséget gerjeszteni? Ha segíteni nem tudsz menj szépen válaszolgass a baba mama rovatban nálad úgyis olyan tisztaság van!
2014. nov. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!