Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyások, ti hogy viselitek...

Kiskutyások, ti hogy viselitek az állandó beszólogatást?

Figyelt kérdés

Nekem kezd elegem lenni az állandó beszólogatásból, patkányozásból. Nagyon bánt, hogy folyamatos támadás ér minket a kutyám mérete miatt. Ma például megkaptam 1 ismerősömtől, hogy ilyen kiskutyát kár suliba vinni.

Tudom, hogy a nagykutyások is kapnak hideget-meleget, de most főleg a kiskutyások túlélési praktikái érdekelnek.

A kérdésem nem provokáció, aki kötekedni szeretne nyomatékosan kérem, hogy privátot írjon és ne a kérdésem offolja szét. :)


2014. okt. 18. 16:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Milyen fajta kutyád van, h lepatkányozták?
2014. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem nagytestű kutyáim vannak és nem igazán szeretem a kistestűeket, de ettől még nem patkányoznám le más kutyáját, pláne nem mondanék olyat, hogy kár suliba vinni, sőt!


Ha lenne egy kistestűm és beszólnának valami hasonlót, én visszaválaszolnám, hogy "neked meg kár volt megszületni". De a kedvemtől is függne. Igazából el kellene engedned a füled mellett ezeket, de tudom, hogy nem könnyű, nekem is sokszor beszólnak, nagy kutyák mellett is.


Bocsi, hogy nem kiskutyásként válaszoltam.

2014. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Német kisspitzem van.

Semmi baj, köszönöm a válaszod! :) Tegnap borultam el, és finoman és nôiesen lebunkóztam a srácot. A barátom tátott szájjal nézett, hogy mi ütött belém. Nagyon érzékennyé tett a sok beszólás.

2014. okt. 18. 17:25
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Miket szoktak mondani a patkányon kívül? Legközelebb mond azt hogy az én patkányom kapásól okosabb mint te ! :) de az ilyeneket hagyd.. neked ez a kutya tetszik és kész..
2014. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
engem is szeretnek ezzel idegesíteni, 10kg-os uv kutyusom van,egyszer az egyik hülyegyerek (utáltam a csávót) kiröhögött mikor a barátnőimmel kutyáztunk h milyen kis szobacirkálóm,bindáspatkányom stb... van mellé még a kutyámat is elkezdte hergelni h huu ugyse fél tölle,neki neki ugrált,odatoppantott,bökdöste, ordibálhattam vele ahogy akartam, a gyerek csak "menőzi" tudott gondolkodni nem, na az én alapból jó természetű,nyugodt kutyám úgy a seggébe harapott hogy öröm volt nézni >< tudom ebből baj is lehetett volna de ott hirtelen nemtudtam leszidni a kutyámat :D azóta ha meglátja a gyereket már kezd morogni, pedig amúgy mindenkit rögtön imád és a szívébe fogad :'D na aki elkezdi szidni én csak elmesélem ezt a történetet és abba is hadják :')
2014. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
52%

Nem kell ezeket komolyan venni,magam is megmosolygom a zsebben elférő kiskutyókat,ha nem félnék tőlük,még meg is simizném őket.:-)

Ha ilyen érzékenyen érint a dolog,előbb utóbb befogsz ketyózni.Meg kell tanulnod közömbösnek maradni,ami esetenként tényleg nem könnyű,elismerem..

2014. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
am meg mindig is lesznek akik mindenért beszolnak, ha nagy kutyád lesz az a baj, ha fekete akkor az, ha fehér akkor az, ha bull tipusú akkor tuti egy gyilkológép, ha egy yorki szerű akkor egy idegbeteg agyonkényeztetett dög, ha keverék akkor meg az, nem kell az ilyenekkel foglalkozni :)
2014. okt. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Bichonjaim vannak.

Sokszor kapok negatív jelzőt.

Én igazából ezeket már meg sem hallom.

Úgy vagyok vele,hogy nekem ezek a fajták tetszenek,azért tartom.Hogy másnak nem tetszik,istenem,ne nézzen rá.Bár nem tudom miért kell szóvá tenni.

Mondjuk én nem csilivili dolgokat adok rájuk,meg a nyakörvük is egyszerű textil nyakörv, az egyiknek bőr póráza van a másiknak meg egy fekete kiképző póráza. Sétánál láb mellett jönnek. Úttestnél ültetés van. Szóval jól neveltek,ez látszik rajtuk,szerencsére ezt is megszokták jegyezni,hogy ilyen jól nevelt kistestűeket nem láttak.


Patkányozás,macskázás,meg agyonszaporított divat kutyázás volt persze..ez van.. gondold el akinek pl pitbullja vagy staffija van, ők meg a harci kutyázást,gyilkos kutyázást hallgatják.


Minden kutyát megszólnak vmiért

nyomott orrú fajtákat : pofára esett

bull típusúak: harci kutya,gyilkos fenvad

agarakra: csontváz,a gazdi biztos éhezteti

nagy termetűekre: póni ló

kistestűekre: macska,patkány stb stb


Én ezeket hallottam már.


Szóval szerintem senkinek sem lehet egyszerű..

Beszólogatós emberek meg vannak...

Meg kell próbálni nem felvenni ezeket..

2014. okt. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Ereszd el a füled mellett, és kész. Ez pont olyan, hogy az enyémre sokan furán néznek, mert keverék, és akkor korcs. Miért nem fajtatiszta? Minek akarom én nevelni, vagy tanítani, ez csak egy korcs, nem erre való. Pedig tündéri kutyus, mindenki ezt mondja, aki nem a tk-s kutyák megszállottja. Az ilyen leszólogatásokkal ne foglalkozz.

Külön elismerésem, hogy pici kutya, de azért jársz vele suliba, neveled, és nem ezt a hülye betokosodott nézetet vallod hogy a kicsi kutya nem kutya. :)

2014. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem kell velük foglalkozni. Egy idő után megszokod, hogy nem figyelsz oda az ilyen bunkókra.
2014. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!