Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos amerikai staffordshi...

Real1998 kérdése:

3 hónapos amerikai staffordshire terrier etetése? Nevelése?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly?

Fogalmad nincs semmiről, de van egy 3 hónapos amstaffod?

Nagyszerű.

Keress kutyaovit és iskolát, és látogassátok szorgalmasan.

Ajánlom a Josera Kids-et és jó, ha kap ízületvédőt is. Napi kétszer, vagy háromszor etesd.

2014. nov. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
képzeld van fogalmam róla csak érdekel , hogy a többi amstaff tartók mit mondanak.. úgy hogy nem kel itt okoskodni kedves válaszoló. a véleményedre vagyok kíváncs nem arra hogy itt okoskodjál.
2014. nov. 21. 15:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Már bocsi, kedves kérdező, de az 1-es válaszoló egyáltalán nem okoskodott! Szerintem teljesen igaza van. Vagy pedig te tetted fel rosszul a kérdést, mert úgy néz ki a kérdésedből, hogy fogalmad sincs, és ezért kérdezted. Mert általában ilyenek teszik fel itt a kérdéseket, akik tényleg nem értenek hozzá. Én annó mindent a tenyésztőtől kérdeztem meg személyesen, mégiscsak hitelesebb, mint itt a Gyk-n.
2014. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nem okoskodok. De ezzel a kérdéseddel mit akarsz? Kisregényt senki nem fog írni.

Ha azt akarod, hogy könyvet, honlapot ajánljunk, akkor azt írd ki.

Ha konkrét kérdésed van, akkor meg azt.

Nagyon szívesen segítenék én is, ha tudnám, mit nem tudsz.

Mert inkább kérdezz hülyeséget, mint csinálj hülyeséget.

2014. nov. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha arra vagy kíváncsi, miért nem fejtetted ki bővebben a kérdést? Az első válaszoló leírta a lényeget, de én azzal etetném kezdetben, amit a tenyésztőnél kapott, már ha tenyésztőtől van. Kérdezd meg, ő melyik kölyöktápot adta a kutyusnak.
2014. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!