Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért néz másfele a kutyám ha...

Miért néz másfele a kutyám ha a szemébe nézek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 23:11
 1/8 szabieszki28 válasza:
51%
azért mert ahogy a farkasoknál is a kutyáknál a szemkontaktus támadást ösztönöz hogy miért van ez azt nem tudom éppen ezért fordul el mert téged gondolom szeret és nemakarna bántani hacsak nem csinálsz valami ojasmit
2014. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :-) nem bántjuk egymást a szeretet kölcsönös! csak ma lettem rá figyelmes ahogy fogtam és beszéltem neki hogy rámnéz aztán gyorsan félre.
2014. nov. 21. 23:28
 3/8 szabieszki28 válasza:
0%
rendben ez legyen is igy mert mint tuggyuk a kutya az ember legjobb barátja és arra is figyelj hogyha mégis a szemébe néznél sokáig mert pls.: mérges vagy rá mert rosszat csinált akk ne legyél hozzá közel mert megharaphat. nem tudhatod mindig hogy te vagy a kutya a falkavezér :)
2014. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, miért néz félre a tied. Csak azt tudom, ahány kutyám idáig volt, mind a szemembe nézett. Olykor sokáig is. Ha mellettem volt, akkor is, ha hívtam, akkor is, ha várt tőlem valamire, akkor is a szemebe nézett mindegyik.Idősebb korukban sokszor volt olyan érzésem, a szememből hamarabb kiolvasta a gondolatomat, mint ahogy megszólaltam volna .
2014. nov. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az idős kutyám is ilyen, extrém módon kerüli a konfliktust, mutatja, hogy ő aztán nagyon alárendelődő. Nincs ezzel semmi gond, ha amúgy amikor tényleg akarsz tőle valamit, játszani, tanítani, akármi, akkor amúgy figyel rád.
2014. nov. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt én sem tudom ő még 9 hetes. De van egy 7 éves kutyám is aki a szemembe néz akár milyen hosszan. Amikor először hallottam erről amit az első válaszoló írt, rajta teszteltem :-) de nem nézett félre. Lehet kutyája válogatja, nem tudom.
2014. nov. 22. 00:17
 7/8 A kérdező kommentje:
Figyelni figyel rám csak mindig elfordítja a szemét. Rámnéz aztán félre..a fejét nem forditja csak a szeme jár. Most éppen duzzog kicsit mert letessékeltem az ágyról mivel folyton a telomat harabdálja :-)
2014. nov. 22. 00:23
 8/8 szabieszki28 válasza:
amugy ti mentek playIT-ra
2014. nov. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!