Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindkettőt ivartalanítsuk?

Mindkettőt ivartalanítsuk?

Figyelt kérdés
Találtunk 2 testér kutyust, egy kan-t és egy szukát, elég ha csak a fiút ivartalaníttatjuk vagy muszály mindkettőt?
2014. nov. 22. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
*facepalm* Te se tudsz helyesen írni? "muszály" helyett "muszáj"
2014. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elég a kant.
2014. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem kan kutyusom van akit már ivartalanítottunk. Szuka kutyát tervezünk mellé venni, de biztos, hogy őt is ivartalanítani fogjuk. A fölös alom egy dolog, de rengeteg betegségtől is meg lehet védeni a kutyát ivartalanítással, nem beszélve a kertbe beszökő utcakutyákról akik ugyanúgy meglephetnek egy fölös alommal (anyósoméknál pár éve így születtek bobtail-vizsla keverékek. nem volt egyszerű elpasszolni őket, lévén, hogy nem volt egyikük se egy szépség).
2014. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a szukával kezdeném, mert hozzá akármilyen kan beszökhet. :)
2014. nov. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem mindegy, megértetted nem? A deviszont is helytelen volt mégis használták ( tuti te is) mielőtt elfogadták volna, amúgy idézet a Nagyszótár alkotóitól:

"Mi nem fogjuk eldönteni, hogy

rendszerváltás, rendszerváltozás vagy

rendszerváltoztatás-e a megfelelő alak.( ide írhatnánk bármit)

Megnézzük a szövegeket, az előfordulások

számát, elemezzük az adatokat, és ezt

megmutatjuk a szótárban.”"

Szóval úgy használom ahogy akarom ;)


2. köszi.

2014. nov. 22. 21:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Sokkal kevesebb esélyük van egy csomó betegségre ha ivartalanítva vannak, szóval szerintem mindkettőt. De ha mindenképp csak az egyikre lenne lehetőség, akkor inkább a szukát.
2014. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az idegen nem nagyon tud beszökni, hátsó teljesen elzárt részen vagyunk, de akkor egy ideig elég az egyiket :)

2014. nov. 22. 21:23
 8/11 anonim ***** válasza:
Ó, a kutyák nagyon kreatívak ha fajfenntartásról van szó.
2014. nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legjobb mindkettőt, de első legyen a szuka! Rengetegen kapnak gennyes méhgyulladást, emlődaganatot, ami ivartalanítással megelőzhető ill. csökkenthető a kockázat.
2014. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is a szukára szavazok, első körben.
2014. nov. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!