Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy képesek emberek ilyen...

Hogy képesek emberek ilyen hideg időben kint hagyni a rövidszőrű kutyáikat?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kicsit többet kell takarítani, de én nem bírnám nézni, ahogy a kutyám kint fagyoskodik. Viszont látom, hogy egyes emberek (sokszor láncon!!!) simán hagyják úgy, ahogy van, ilyen összetákolt kőólakban. Szegény kutyák meg ott vacognak:S Legalább valami normális, hőszigetelt házat vennének/csinálnának nekik:S
2010. jan. 29. 21:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, tudom, hogy vannak olyan kutyák, amelyek imádják a havat, és köszönik szépen, teljesen jól elvannak kint(például ilyen a szomszéd agara is:) De az én kutyám például nem ilyen,úgy fázik,hogy remeg, ha kint van a mondjuk -10 fokban. És nemcsak ő, van még egy csomó kutya, amelyik nem bírja a nagy hidegeket. Én erről beszélek. A csövesekről meg annyit, hogy ők emberek, tudnak dönteni a sorsukról. Ha szeretné, fogná magát, és keresne egy hajléktanszállót. De én például a héten láttam az egyik aluljáróban, hogy két szociális munkás szabályosan könyörgött egy csöves csávónak, hogy menjen velük, az meg kb. le se sz*rta őket. úgyhogy...
2010. jan. 30. 11:54
 22/25 anonim ***** válasza:
66%
Ha ennyire fázós, akkor adjál rá csinos, divatos kutyakabátkát és cipőket is. A sózástól kisebesedik az ölebecskék kényes talpa. (De csak ha sok a pénzed, mert ezek drágák).
2010. jan. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Bajod van?
2010. jan. 31. 11:05
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem szivatni akart, tényleg lehet venni rövid szőrű, fázósabb kutyáknak takarót, ez védi a hátukat-hasukat. De aki tud varrni, olcsón el is készítheti. Csak addig legyen rajta, amíg sétál a hidegben. Ami a tappancsukat illeti, ha egy kutya sántit, ez is lehet az oka (elvágta a jég a talpát és a sós lé belemegy a sebbe és marja). Séta után mosd le a talpát.
2010. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem magyar vizslám van! KINT! Nem úgy fest mintha halálra szenvedné magát. Imád kinn lenni figyeli ahogy esik a hó (VASTAGAN SZIGETELT, SZALMÁVAL TÖMÖTT HÁZA VAN AMI MÉG EGY TETŐ ALATT VAN ÍGY A HÁZTETŐRE SE ESIK A HÓ)!) kilógatja a lábát és szemléli a világot. Van hogy órákig kinn rohangál a másik kutyánkkal a hóban. Hó lapátolás közbe ugrál előttünk ahogy a havat dobáljuk és beugrik alá. Ha nagyon fázik lemegy a kazánházba ami nekik van nyitva. Szal én nem érzem magam rossz embernek mert kinn van a drágaságom!


AKI KIKÖTI EGY LÁNCRA MINDEN NÉLKÜL AZT MEG FEJBE KÉNE RÚGNI!!

2010. jan. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!