Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az "xxl...

Mi a véleményetek az "xxl pitbull" kutyákról?

Figyelt kérdés
www.google.com/search?q=xxl+pit&client=ms-opera-mini&channel=new&prmd=ivns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=w4F0VNzkJcfXauPfgdgE&ved=0CAYQ_AUoAQ

2014. nov. 25. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan, hogy néhány ember mit képzel magáról, ennyire elcseszni a kutyákat... mondhatni, életképtelenek. Ez a véleményem.
2014. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem pit bull terrier.
2014. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hányás.
2014. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én sem értem, mire volt jó ilyen kutyákat létrehozni. Egyrészt, mert a sok idióta majd ilyet vesz, mert "menő", és hát egy ekkora kutya, ha elvadítják...

Másrészt, biztos elég sok egészségügyi problémájuk lehet.

2014. nov. 25. 18:48
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Vannak köztük nagyon szépek és vannak nagyon csúnyák.

Szinte minden fajtában vannak egészségügyi problémás egyedek, nem véletlenül van annyiféle szűrés, mégsem rinyál miatta senki.

Van sok eredetileg egészséges felépítésű fajta amiket "gyönyörűszépen" csesztek el, mégsem rinyál miatta senki.

Mi lesz ha elvadítanak egy kanári szigetekit?

Mi lesz ha elvadítanak egy kaut?

Kár volt kitalálni ilyen fajtákat, mert nagyok és el lehet őket vadítani...

Ja és igen nem minden idióta tudja/fogja megfizetni az xxl pitet, szóval nem lesz minden cigó kezében ilyen, sőt tovább megyek egyiknek sem lesz. Azoknak marad a bull típusú keverék.

2014. nov. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most miről is van szó igazából? Mert olyan fajta, hogy xxl pit bull, nem létezik, tudtommal. Tehát aki így árulja, mindegy, hogy 10.000 dollárért vagy 10.000 forintért, keveréket árul.
2014. nov. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szaporítani fogják őket orrba-szájba, már itt nem messze tőlem is van egy. Nem lesz azt olyan nehéz megszerezni.
2014. nov. 26. 12:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Ameddig nem jön velem szembe minden utcasarkon addig - mondhatnám - nem érdekel.


Viszont aki ilyen genetikailag módosított kutyára vágyik az bizonyára egy genetikai hulladék.......

2014. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyrészt amit linkeltél azok nem xxl pitek, inkább bully típusú kutyák amik csak zárójelben elárulom olyan fél millió-millió környékén mozognak, tehát valóban nem lesz minden utcasarkon belőlük.

Egyébként ezek nekem sem tetszenek, nekem inkább egy szterodios disznóra hasonlítanak, de ízlések és pofonok.

Itt egy xxl pit, ráadásul kis hazánkból:

[link]

2014. nov. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nápolyi masztiff, cane corso, pitbull, és még ki tudja milyen fajtákat kereszteztek, s nevezték el a keverékeket.

Nem kedvelem a verekedős vonalat, bár nem tudom itt mi is a valódi cél, van hasonló példa "bandog" - az is csak egy keverék, rossz céllal, de arról is az ember tehet.

2014. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!