Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mutatnatok nekem videofelvetel...

Mutatnatok nekem videofelvetelt, ahogy egy Bullterrier, Staffordshire Bull Terrier, Amstaff vagy Pitbull szepen setal porazon?

Figyelt kérdés
Mert el sem tudom kepzelni, hogy ne huzna a gazdajat porazos seta kozben...
2014. nov. 20. 16:09
1 2
 1/14 sippara ***** válasza:
81%
Akkor elég barom bullgazdákat ismersz valószínűleg :D
2014. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A youtube tele van ilyen videokkal.

2014. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2014. nov. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2014. nov. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Videót nem tudok linkelni, de van a környéken egy sovány, bottal járó öregúr és egy kamasz amstaffja van. A bácsi totyog, a kutya meg szépen sétál mellette. Néha a kisunokája hozza a kutyust a futtatóra, amivel nem értek ugyan egyet, de annak a kutyának piknikezni lehetne a hátáról, olyan nyugodt :)


Találkoztam már hámban sétáltatott pitbull(szerű) és bullterrier kutyusokkal is, gyönyörűen mentek a gazdi mellett.

2014. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bullterrierem van, ha olyan a kedve, akkor szépen tud sétálni (láb mellett jön, járda szélén megáll, engedéllyel lép le, stb), de szeret olyat is játszani, hogy lemarad, amíg a póráz engedi, majd teljes gázzal megindul, és ha vège a póráznak, akkor elvágódik...meg néha lefagy, és egy betontömböt is egyszerűbb olyankor elmozdítani, mint őt.
2014. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én amstaffom sem húz pórázon. Meg kell nevelni, és nincs ilyen gond.
2014. nov. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Két felnőtt bullterrier szukát sétáltatok egyedül,egyszerre a kettőt.Nem húznak,a két pórázt a kisujjamra is tehetem.Még akkor sem csinálnak semmi rosszat,ha a kerítések mögül őrjöng a sok szocializálatlan.idegbajos kutya.
2014. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Koszi. Viszont minden esetben, amiket kuldtetek, ingerszegeny kornyezetben ugyesen megy a kutya, szepen szemmel tartva a gazdajat.

Amiket en latok itt az utcankban, ok is tudnak egy- ket percig szepen menni, de barmi kizokkenti oket, egy macska, egy arra jaro ember, egy jo kis szag- es maris beindulnak, huznak, izgagak,turelmetlenek. Szep setat meg nem lattam toluk. Egyebkent aranyos, szofogado kutyak mas esetben, de kint az utcan orultek:)

2014. nov. 20. 21:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez nem éppen ingerszegény környezet: http://www.youtube.com/watch?v=C4YA0fWdwOs
2014. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!