Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya? (kép)

Ez milyen fajta kutya? (kép)

Figyelt kérdés

Ez milyen fajta kutya, mert nagyon aranyos!


[link]



2014. nov. 25. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem keverék.
2014. nov. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Korcs
2014. nov. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

De melyik az a kutyafajta aminek van az a két barna folt a szeme fölött, mint ennek??

Amugy nem értem miért utálják az emberek a keverékeket, ismerem ezt a kutyát és sokkal okosabb mint más fajtatiszta kutya.

2014. nov. 25. 23:23
 4/13 anonim ***** válasza:

Sok olyan fajta van...roti, dobi, beauceron, gordon szetter, pinscherek, sötét rajzos németjuhász, kelpie, black & tan spániel...stb. stb. Egyébként nagyon cuki a képen a kutyus.

Első voltam.

2014. nov. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. nov. 26. 00:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Szamojéd kopóterrier.
2014. nov. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezen még mindig fel tudom húzni magam "sokkal okosabb mint más fajtatiszta kutya." Ilyet is csak az mond, aki nem foglalkozott még komolyabban a kutyákkal. És félre értés ne essék nem azt mondom, hogy ez nem igaz, mert persze lehet, hogy tényleg zseni a kutya, de azért ne vonjunk le következtetéseket egy-két hobbi kutya alapján! Az, hogy vele esetleg kicsit foglalkoznak, míg más kutyákkal nem, még nem jelenti azt, hogy valóban okosabb, több, jobb, mint más keverékek vagy egyes fajták.
2014. nov. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Eléggé beauceron jellege van.
2014. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek a #7-essel. Mostanában inkább a fajtatiszta kutyákat utálják mintsem a keverékeket. Mintha egy szűrt, egészséges és eredményes felmenőkkel rendelkező kutyát tartani akkora nagy bűn lenne.. Amúgy is nem feltétlen a kutya fajtájától függ hogy mennyire okos. Sokban függ attól is, hogy te mennyire értesz a tanításához és mennyit foglalkozol vele...

Egyébként ez a kutya keverék lehet, de ezt kép alapján még mindig nem lehet biztosra megmondani!

2014. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy a fajtatiszta kutyák buták. Azt se hogy a keverékek okosak. Csak azt nem értem, hogy sok kutyatulaj miért sznobozik azon, hogy "Az én kutyám díjnyertes, meg nagyszerű felmenőkkel rendelkezik ...". De nem az határozza meg a kutyát hogy ki volt a nagyszülője vagy annak a szülője, akikre nem is emlékszik már senki. Minket se az határoz meg kik a felmenőink. Máshogy néznek ki, nagykaland, annyi baja legyen egy kutyának, hogy más a fülformája. Amugy is majdnem minden kutya "keverék", mert régen a keresztezésekkel alkották meg a ma ismert kutyafajtákat.
2014. nov. 26. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!