Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért ugatja a kutyám a barátom?

Mért ugatja a kutyám a barátom?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos kisspitzem. A páromat mióta elhoztam a tenyésztôtöl ismeri és szereti. Nem élünk együtt, de hetente 5-6 alkalommal nálam alszik (ez is már kialakult rendszer volt a kutya elôtt). Van saját kulcsa, amint bedugja a zárba a kutya csaholni kezd, ugyanúgy mintha idegen állna az ajtó elôtt. De amint belép, örül neki, akkor már nem ugat. Miért, mikor ugyanúgy ismeri, mint engem?
2014. nov. 27. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Most lehet en vagyok a hulye, de a kutyanak rontgen-szeme van, h lassa ki all az ajto elott?

Azert ugat, mert hallja, h vki molyol ott, miutan belep, kutya megismer, problem solved.

2014. nov. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugatéssal jelzi, hogy valaki jön. Végtére is spicc, mi mást vártál tőle? :)
2014. nov. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nincs röntgen szeme, de röntgen-orra, meg röntgen-füle van!!! A mozdulatról(hang, kulcscsörgés), egy csosszanásból megismeri, ki áll kint! Ennek ellenére a bent lévőknek jelzi, hogy jön "valaki"!
2014. nov. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De engem nem ugat soha, fordított esetben, csak leül és vár.
2014. nov. 27. 10:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert te ott laksz, ő meg nem. A kutya levágja ezeket :)
2014. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Mert te vagy a "falkavezér", ő meg nem falkavezér!
2014. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. Tök egyszerű a magyarázat. Én nem engedem, hogy ugasson, 5 percig a kutyára se nézek. Párom ha hazaér és a kutya ugatva odaszalad még jól meg is dögönyözi, had örüljön.
2014. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!