Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok mondani hozzám illő...

Tudtok mondani hozzám illő kutyafajtát?

Figyelt kérdés
olyan kéne ami nagyobb testű de velem barátságos de másokkal bizalmatlan, és csak akkor engedi be hogyha kimegyek. és házba is lehet tartani és NEM kóborol el és hűséges hozzám
2014. nov. 27. 16:57
1 2
 11/18 anonim válasza:
Német Az ja az
2014. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 KGabi0000 ***** válasza:
Ezek inkább nevelés kérdései,az előző kutyád meg biztosan azért szökött,mert nem volt nevelve és mellesleg az ivartalanitás sem árt egyik nemnél sem,mivel mindkettőnél betegségeket előzöl meg vele,a kan nem kóborol el,a szukához pedig nem járnak reggeltől estig a kanok és nem lesz váratlan alom kiskutya.Én ismerek beaglet és az nem ilyen,tehát valamit Te rontottál el,meg a beagle alapból nem házörző fajta,akit csak úgy meg lehet kötni.Egyébként 1 méter magas keritést még az én tacskóm is átugrik,nemhogy egy beagle.A menhely tele van kutyusokkal,ha nincs olyan fajta,amelyikért kimondottam rajongsz,akkor látogass el egy menhelyre vagy egy sintértelepre.
2014. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Plüss?
2014. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
jó de kóbor kutya volt és hálátlan egész nap játszottam vele amikor a darázs megcsípte adtam neki kalciumot mérges gombát evett stb... most is van beagle keverékem hogy neveljem hogy ne legyen ilyen? apukám akarta hogy rátegyem a rázónyakörvet de nem akartam... a kutyát nem árammal kell tanítani mondtam neki aztán felvittem a szobámba amúgy tanítottam neki trükköt: pitizés, pacsizás, fekszés, . mit csináljak hogy ne kóboroljon? egésznap foglalkoztam vele tanítottam, játszottunk meg minden labradort szerettem volna de ő hozzánk kóborolt 7hetesen és sírt az ajtóba és befogattam még a cicámnál is kisebb volt na szóval hogy tanítsam meg neki????
2014. nov. 28. 18:14
 15/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szép dolog hogy befogadtad,de ha nem tetszett,nem kell, akkor miért tartottad meg?

Nem lett volna jobb egy olyan gazdát keresni neki akinek tetszik és szeretne vele minél több időt tölteni?

A leírásodból nekem úgy tűnik hogy nem kedveled igazán őt,vagy talán sose kedvelted,de akkor sem az a megoldás hogy megkötöd.

Képzeld bele magad a helyzetébe.

Hogy ne szökjön ahhoz kell egy bombabiztos kerítés is,le kell fárasztani minden nap,kirándulni vele(FIZIKAI)és feladatokat adni neki(SZELLEMI).

Vagy inkább keresnék neki egy új gazdát.

2014. nov. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem amiket meg felsoroltál,hogy mérges gomba meg kalcium...ne butáskodj ez alap dolog ha állatod van még ha nem is szereted.
2014. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A border collie nem sokat betegeskedik,akár 17 évig él és oltári tanulékony.
2014. nov. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
igazából anyáék el akarták adni de nekema szívemhez nőtt és szeretem
2014. dec. 2. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!