Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acc vip energy vagy a HAPPY...

Acc vip energy vagy a HAPPY DOG LAMM/RICE jobb táp?

Figyelt kérdés

Tesóm kutyája valószinű allergiás a csirkére, jelenleg happy dog bárány rizseset kap ,de a kutya széklete rossz tőle . Nézegettük ezeket a tápokat melyik jobb?

Mert,ha nem ajáljátok maradunk a joseránál csak ezek olcsóbbak főleg az acc.


2014. nov. 28. 22:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Igazából csak gyanú a csirke allergia mert mikor abbahagytuk a csirkés táppal az etetést semmi baja nincs már több hónapja csak akarunk egy jobb tápot ennél.
2014. nov. 28. 22:28
 2/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam dog showot kap!
2014. nov. 28. 22:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak egyfajta tápot evett és annak elhagyása után rendeződött a kutya állapota, akkor első sorban a tápra kell gyanakodni, nem csirkeallergiára.ACC energyt teljesen felesleges egy átlagos aktivitású kutyának. Happy dogot megpróbálhatjátok. Mivel az úgyis bárányos.
2014. nov. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem átlagos mozgású , nagyon pörgős tesóm sokat sétáltatja,futtatja és udvarban is pörög mindig bullterrier 😉
2014. nov. 28. 23:59
 5/5 anonim ***** válasza:
A Happy Dog nem valami minőségi. Régen voltam önkéntes menhelyen, ott az összes kutyának ezt adták. Mind fosott tőle, és mikor hazavittem az enyémet, kaptam belőle egy marékkal. Szintén fosott... Nem ajánlom.
2014. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!