Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha viszek a menhelyre jobb...

Ha viszek a menhelyre jobb minőségű tápot, azt neki adják az ott lévő állatoknak vagy elviszik maguknak haza?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdem, mert már hallottam olyanról, hogy ilyesmik megtörténtek.


Szeretnék vinni 10kg-os kicsit jobb minőségű tápokat (cheppy,pedigree,)

Szoktam látni tesco-ban ilyeneket leárazva 3000-4 ezerért és gondoltam majd viszek egy két csomaggal, tudom nem valami sok,de nem akarok azoknak a kis szerencsétleneknek ennel ócskábbat vinni :(


Na szóval ezeket a fajta tápokat nem viszik haza az ott dolgozók ???


Tudom, kicsit hülye a kérdés.... Valaki esetleg halott már ilyenről ?


2014. nov. 25. 22:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
kétlem hogy hazavinnék, aki ott dolgozik mind önkéntes... nem hiszem hogy ilyen mocskok lennének
2014. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem viszik haza, sőt ha nagyon szorul a húrok még otthonról a saját kutyusaik tápjából is visznek be.
2014. nov. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
bocsi, hurok
2014. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
A Chappy és a Pedigree nem jó tápok...
2014. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
4-es, szerinted ezt nézik a menhelyen? Örülnek hogy enni tudnak adni a kutyáknak, nem hogy még válogassanak is...
2014. nov. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván örülnek mindennek amit kapnak de ilyen árban akkor is sz.rok ezek a tápok, semmivel se jobbak mint az olcsóbbak. Inkább akkor vigyen több olcsóbbat. Vagy husit ha tud.
2014. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Chappit meg Pedigrét biztos nem visznek haza, meg nagyjából semmit, amit teszkóban látsz, mert ezek nem jó minőségűek.

Egyébként pénzes menhelynek nem érdemes tápot vinni, mert ők úgyis rendelnek olcsón jó minőségűt, a csóró vidéki menhely viszont mindennek örül.

2014. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Általában a menhelyek tudnak nagy mennyiségben (és itt 1000 kilókra gondolj) rendelni tápot vagy húst és azzal etetnek. Sokszor azért nem örülnek felhőtlenül a 3-4-10 kilós tápoknak mert sok kutya nem bírja a tápváltást és hasmenése lesz tőle.


Esetleg kérdezd meg a kinézett menhelyet, hogy milyen gyógyszerre vagy parazitamentesítőre van szükségük. Lehet, hogy annak nagyobb hasznát veszik.

2014. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Utolsó lehet hogy igazad van.

Lehet hogy bemegyek, és megkérdezem hogy mi az amit tudnék venni szerezni.. Mi az amire épp szükségük van,


Köszi a válaszokat, ment a zöld.

2014. nov. 25. 23:32
 10/21 anonim ***** válasza:
A chappy és a pedigree abban különbözik a tescos táptól, hogy jobb a marketingje, és szebb a csomagolása. Inkàbb kérdezd meg, hogy mire van szükségük.
2014. nov. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!