Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó kutyám talán megevett...

Tacskó kutyám talán megevett egy szilvamagot. Szerencsére nem a normál magméretűt, hanem annak kb. a harmada-fele nagyságút. Szerintetek lehet baja? Okozhat elzáródást?

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja:)
2014. nov. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj, köszi, most pakoltam ki a konyha közepére a kuka tartalmát, de egy mag hiányzik, bár nem nyert bizonyítást, hogy ő ette meg, de megbolondulok, ha baja lesz.
2014. nov. 29. 19:02
 3/9 KGabi0000 ***** válasza:
Egy rendes szilvamagtól sem lehet nagy baja,nemhogy egy kisebbtől.Nem lesz tőle semmi baja.
2014. nov. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Meggugliztam ezt a fene szilvamagot és többen írnak bélelzáródásról, sőt egy műtét képei jönnek mésodik találatként, ahol egy kiskutyából operáják ki azt a szemét magot.


Kicsit nagyon megijedtem.

De köszi, kezd kiállni a görcs a gyomromból.:)

2014. nov. 29. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez a szilvamag olyasmi, mint az embereknél a hajszál, vagy meggymag, stb, amit lenyel az ember. Van, aki vakbélgyulladást kap tőle, van, akinek semmi baja utána.

Aki ismeri a kutyája jelzéseit, ha gond lenne, úgyis észreveszi. De nagyobb százalékban semmi gond nem lesz. Talán még egészben ki is fog jönni hátul :))

2014. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szegényt már benyomorgattam, de még semmi.
2014. nov. 29. 19:26
 7/9 A kérdező kommentje:
megnyomorgattam
2014. nov. 29. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Észre fogod venni, megváltozik a viselkedése, mert rosszul fogja érezni magát.

De feleslegesen ne pánikolj.

2014. nov. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm, árgus szemekkel figyeljük. Remélem, megússzuk.
2014. nov. 29. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!