Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek soknak számít 7kg...

Porcukormókus kérdése:

Szerintetek soknak számít 7kg hízás 24hetes terhesen? Szerencsére normál alkattal kezdtem a kismamaságot és nem volt rajtam súlyfelesleg, de azért aggaszt egy kicsit, hogy mennyi leszek a végére.

Figyelt kérdés
160cm magas vagyok, 57kg-ról indultam, mostmár 64 vagyok.
2011. febr. 24. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Az átlag hízás 9-10 kiló a terhesség végéig.. Persze, ettől nagy eltérések is vannak. Te alig vagy túl a terhesség felén, a babád most kezd majd hízni... Még az utolsó harmadra is azt mondják, hogy heti 200g az átlag...

Persze, hogy még mennyi megy fel, az alkati adottság is... Ne egyél többet a szükségesnél,nem kell kettő helyett enni! Fontos, hogy kiegyensúlyozottan táplálkozz, egyél minél több zöldséges ételt, lehetőleg gyümölcsöket, a szénhidrátot, zsírt viszont csökkentsd! Igyál többet a szokottnál, ez is csökkenti az étvágyat, gyorsítja az anyagcserét!

2011. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem bántásból mondom, de előtte se voltál vékony. 160 cm-hez az 57 kg nem kevés. Még elég sok van hátra, kicsit oda kell figyelned. Vagy az étrended nem az igazi, vagy a mennyiség, vagy többet kell mozognod.
2011. febr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en is 57 kiloval kezdtem de 170 vagyok es 7 kilot hiztam a28. hetig aztan meg 5 kilo jott ram a szulesig...kicsit jobban oda kell figyelni az etkezeseidre mert ha nem lassitasz akkor a hartar a csillagos eg...masreszt viszont pont ezen az oldalon lattam vegtelenul csinos kismamakat akik 20 meg 25 kilokjat hiztak...ez nagyon egyeni dolog. ha te a tukorbe nezve ugy latod hogy "torzul" a tested akkor valtoztatni kell
2011. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanezekkel a paraméterekkel futok. A 3. trimeszterig jött rám 13 kg. Most tartok 16-nál...

Valaki azt írta, hogy nem kezdtük vékonyan. :( Nem voltunk anorexiásak, ez tény, de engem mindig, mindenki vékony - törékeny nőként emleget. Bármelyik táblázatban normál alkatként szerepel!!!

2011. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

38 hetes km.

Ui: Senki nem hiszi el, hogy +16 kg van rajtam. Úgy látják, hogy semmit nem híztam. :)

2011. febr. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ok, azért írtam, hogy nem volt vékony, mert nem minuszból indult. Ahhoz képest, valószínű sok lesz a 7 kg. Ennyi. Nem sértésnek szántam. És senki sem állította, hogy anorexiásnak kéne lenni. A vékony és az anorexiás közt azért van némi különbség. :)
2011. febr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
167cm, 50kg voltam az elején. Feljött 25kg a végéig. 3hónapja szültem és nincs rajtam semmi abból a 25kg-ból. Nekem folyamatosan mondták, hogy sok meg minden, és tudtam is, de bármit ettem, híztam tőle. Szóval hozzám képest nem sok:)
2011. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne egyél felesleges plusz kalóriákat,de egyébként nem sok.
2011. febr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!