Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Beagle...

Mi a véleményetek a Beagle kutyáról? Tulajdonságai? Sztorit is írhattok.

Figyelt kérdés

2014. nov. 30. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Vannak ezek a sztereotípiák, hogy makacs, meg szökős, meg behívhatatlan.

Szerintem inkább csak okos, és ha nem vagy megfelelő vezető, az eszét arra fogja használni, hogy téged verjen át. :)

2014. nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem most van egy, és tapasztalat szerint nagyon okos, és ügyes. (kinti kutya) házőrzőnek nem a legjobb, de elmegy. :)
2014. nov. 30. 11:00
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy kötekedős terrierem van, viszont sok beaglelel találkoztunk. A beagle kutyákat IMÁDJA. Barátságosak, játékosak. Szerintem nagyon jófej kutyák én is gondolkodtam, hogy olyat hozok ki a gyepmesteriről, de párom rám ijesztett, hogy azok nagyon makacsak és folyton ugatnak :D Aztán a többi beagle gazdi erre szépen rácáfolt, bár tény, hogy szeretnek ugatni, ahogy az én terrierem is, így ha este találkozunk egy beagle kutyussal és rákezdenek akkor nem győzzük őket csitítgatni :D Szépek is, méretben is pont jók, se túl kicsi, se túl nagy, én nagyon szeretem őket :)
2014. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Párommal egy két éves beagle kislányunk van, imádjuk és ő is minket! A beagle nem házörző kutya és mivel kistestű, rövidszőrű így lakásban illik tartani! :) Legalábbis mi nálunk így van! Nagyon okos, játékos és lustizós, a pocakját nagyon szereti! Fürdeni viszont csak muszájból, az ellen kicsit tiltakozni szokott! :) Én nem értem sokan miért vannak a beagle kutyák ellen!? Szerintem imádnivalóak, hűségesek! :) Tudom, hogy más kutyus is hűséges, okos, imádnivaló, de én most kifejezetten csak a beagle-ök miatt írtam, amit írtam! :) Még valami, a mi Lizánk ugatós, főleg akkor, ha a kapuban kell valakit megugatni! Olyankor ugat ahogy csak bír, de amint bemegy valaki az udvarra, uátna már mászik rá és nyalogatja, és furakszik, hogy csak vele foglalkozzon! :) Igazi mókamester! És nagy mozgásigényű, napi rendszerességgel kell sétálni vinni (mint minden kutyust), több órahosszára és az udvaron is rendszeresen játszani kell vele, kedvence, pl. a fa hordás, vagy amikor "kilövi" magát. A lakásban is igényli a játékot, ott inkább plüssel és puha labdával! Imádja a hosszú simiket, és azt, amikor a hátsó jobb lába fölött vakargatom, az csikis neki! :) Nagy ritkán ásni is szokott, de általában akkor, ha valamilyen szagot megérez! Régen tartottunk csirkéket, kacsákat, az ő szagukat érezheti, mert, az ásást főleg ennek az ólnak a tövében csinálja, de mondom, azt is csak ritkán, néha! :) Szóval, szerintem, nagyon megéri beagle kutyásnak lenni! Én már annyira beleszerettem, hogy többé nem lesz csak beagle kutyám! Páromnak is volt már beagle-je, ő sajnos már nincs közöttünk! :( És hamarosan örökbefogadunk Liza mellé egy ivartalanított kisfiút! :) Lizzikét egy olyan embertől hoztuk el, aki bántotta őt! :( <3
2014. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Biztos aranyos! :)

Nekem a beaglem 7hónapos és ő is szereti a hasát. :D

Viszont sokszor a piros virágokat letépi, amimek nem nagyon örülünk.

De olyan cukkiii! ;)

Naponta viszem sétálni. :D

2014. nov. 30. 18:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Igazán bájos lehet! :)
2014. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is lány vagyok! :)
2014. nov. 30. 19:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nekünk beagle lányunk van, egy foxi fiú és egy újabb jövevény uszkár kisfiú mellett.

A mi beaglen-k elég buta :D Emellett imádnivaló, nagyon aranyos, tele van szeretettel, imád játszani és főleg enni, de tény, hogy nem a legokosabb kutya a világon :D A miénk teljesen össze van nőve a foxival, sülve-főve együtt vannak.

Nálunk ő inkább házőrző, mint a másik kettő :D azok farkcsóválva futnak oda ahhoz aki bejön, a beagle pedig borzolja a szőrét és egyszer megkapta a szomszéd lábát :D mondjuk azért, mert elég félős.

Szóval véleményem szerint nagyon szeretetreméltó kutyák, de nem valami okosak (a miénk legalábbis nem az)

2014. dec. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:)
2014. dec. 12. 21:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy beagle kislányom van. :) Egy 3 éves labrador mellé vettük. Az első éjszakát végig sírta (a labrador mellett elkerítettünk neki egy részt, ott éjszakázott), majd másnap már egy házban aludtak. Kis akrobata, minden hülyeséget megcsinál. Megpróbálja átugorni a 2 méteres kerítést (és az a rossz benne, hogy majdnem sikerül is neki), és a terasz elvan kerítve, de néha "felmászik" rá, és ott néz lefele a magasból. Kis bohóc, pláne hogy már séta közben 4x megszökött (minden alkalomból a hámból bújt ki)... De szerethető, édes kiskutya. Okos, mindent teljesít, és mi az Angyali Annie Kennelből vettük, és tényleg angyali szeme van. Cukorfalat, pláne hogy a labradorral nagyon összeszoktak, persze szoktak "verekedni", természetesen a labrador felborítja a kicsit, és morog rá, evvel el van rendezve a vitájuk. :)
2015. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!