Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy balesetben lebénultak a...

Egy balesetben lebénultak a kutyám hátsó lábai, van valakinek ezzel kapcsolatos tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Egy hete megmütötték a gerincével,sajnálatos módon ez sem segitett,lebénultak a hátsó lábai.A helyzetet tovább bonyolitja,hogy nem pisil.Mindezek ellenére jó a kedve,mindenre figyel,eszik,iszik.Ha van valakinek vannak ezzel kapcsolatosan tapasztalatai szivesen várnám a segitségeket.
2010. jan. 30. 21:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem pisil az baj.Leallnak a vesek es annyi.Most kateterezik?Ha beindul a pisi siman elhet tovabb.Simi neki!
2010. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár ez itt nem a reklám helye, de ez a link segíthet:

[link]

Ilyen mágneskezelést végeztek az én kutyámon is (7 hónapon keresztül) és láthatóan segített.

Sajnos csodát nem tett, az én kutyámnak élete végéig kezelésekre kell majd járnia, de a fájdalmai eltűntek, sőt könnyedébben mozog is.

Ja és még egy fontos dolog, ez nem jár gyógyszeres kezeléssel!

2010. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Mióta nem pisilt?

Ha a pisi beindul,akkor élhet tovább a kutyusod:)

Láttam olyat aki hasonló okból csinált egy kiskocsit a kutyájának,amivel kölekedik mint a szélvész,bénán is.

2010. jan. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

létezik kzyakocsi. Én már láttam is ilyen kutyát.

Önmagában a két béna hátsóláb nem lehet akadály, de a vese létfontosságú szerv. Én most jobban aggódom, mert nem pisil.

Itt a kocsi [link]

2010. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a kutyidnak,hogy Szuszi,Bogar,Betyar,Tisza,Avar es Napsugar drukkol neki!Mi kuvaszok vagyunk.A kutyidat hogy hivjak?
2010. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Amióta megtörtént a baleset azóta nem pisilt,katéterezik vagy én nyomom ki neki.Pont ezért is aggodok,tudom hosszú távon ez igy nem fog müködni.

A kiskocsis megoldás nekem is megfordult már a fejemben.

2010. jan. 30. 21:40
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre minden nap masszirozzad a testét.

De, gondolom ez nem is kell mondani. A kiskocsit egy ügyes ember házilag is el tudja készíteni.

Talán ha tudna így sétálni, megindulna a vizelet ürítés.

Nagyon szoritok. Mindet meg kell tenni, amíg lehet.

2010. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
2010. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A vizeletgondokra nincs ötletem. De van úszásterápia, ami segíthet a bénuláson, vagyis javíthat a kutya állapotán. Drukkolunk neki.
2010. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mi is végig csináltuk, kutyatámadás miatt eltört a gerince, több mint 1 hónapig küzdöttünk de végül elkellet engednünk. Nem tudom pontosan milyen tanácsot szeretnél, mint mondott az orvos van esély felépülésre? amíg van, addig csináld, tornáztatás, terápiák, gyógyszerek. Nekünk vizelettel fordítva volt, nem tudta tartani, folyamatosan jött belöle minden.

Nekem életem legnehezebb időszaka volt, ráadásul azóta sem sikerült egyenesbe kerülnünk anyagilag, mindent megpróbáltunk hogy megmentsük. Ha bármi kérdésed van vagy beszélni szeretnél írj, tudom min mész keresztül, remélem nektek sirekül ami nekünk nem.

Hogy sérült meg? Milyen fajta kutyus?

2010. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!