Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkisok! Milyen fazonra...

Yorkisok! Milyen fazonra szoktátok nyiratni a kutyusotokat?

Figyelt kérdés

Én westie fazonra nyirattam most a 10hónapos kisfiút, de kicsit olyan koboldos lett :D Milyen sportosabb fazon létezik még nekik?

Most olyan kis bohókás a buksija...


2010. jan. 31. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én yorki kislányom egyszer volt nagyon lenyírva (megkopasztva:D), mert nagyon gubancos volt a szőre, az én hibámból sajnos.

Azóta jobban odafigyelek erre, most növesszük a bundáját:), így a legszebb, szerintem!

2010. jan. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg hosszú szőrben a legszebb,de ha kölyökfazonra nyíratod könnyebb fésülni és nem lesz gubancos.Nekem hosszú szőrűek a kutyusok és nagyon szépek,olyan imádni valóak.
2010. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem így nagyon aranyos!

2010. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekünk mindig ilyenre vágja...a kép elég régi és a szőre se ilyen színű már, de csak ezt találtam kozmetikus utáni képet:)

[link]

2010. jan. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vito :)
2010. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!