Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullterrier kutyussal tapaszta...

Bullterrier kutyussal tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Van.
2014. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
nincs.
2014. dec. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
sose lesz
2014. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
10 évig voltam egy bullterrier kan gazdája. Szerettem nagyon. Kedves volt, szeretetreméltó, ugyanakkor makacs, önfejű, szertelen és játékos is. Így volt tökéletes.:) Domináns volt, mégis jól kijött más kutyákkal, emberekkel, sőt még macskákkal is, soha nem volt vele semmi probléma. Én csak ajánlani tudom a fajtát. Persze kell hozzá kutyás tapasztalat, tudnia kell hol a helye a rangsorban, de ez tulajdonképpen minden fajtára érvényes. :)
2014. dec. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Makacs, önfejű, és sz.rik a világra. Büfög, f.ingik, röfög.

És itt horkol mellettem :)

Csak akkor vegyél, ha alaposan utànajártál a fajtának (viselkedés, betegségek, stb), és kizárólag tenyésztőtől, mert nagyon beteges fajta. Azt is javaslom, hogy olvasgasd a fajtamentés fórumát, azon belül a történeteket.

Nagy bohócok, de sokan buktak bele a bulltartásba, és ennek sok kutya làtta kárát.

2014. dec. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem való mindenkinek. Ismerősünknek van.. hát szegény kutya. Kennelben lakik, de csak a férj tud neki enni adni is, mert mindneki másnak nekimenne.

Divatos most, minden hülye veszi/szerzi, de tartani, nevelni, képezni azt nem tudják. Viszont elmondhatják, hogy van!

2014. dec. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kettő van.
2014. dec. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó humorérzékű ember kutyája. Nagyon nehéz rávenni az engedelmességre, még sok gyakorlás után is képes inkább a saját elképzeléseit megvalósítani. Még 1 évesen is megeszik ehetetlen, számára veszélyes tárgyakat. Tehát türelmetlen, munkakutyamániás, rendetlen ember mellé nem való. :)


Nagyon oda kell figyelni a szocializációra, mert a többi kutyával szemben agresszív lehet, úgy meg elég vacak lesz vele sétálni.

2014. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :
2014. dec. 3. 19:25
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Foga van és harap
2014. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!