Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Személyes tapasztalat Bullterr...

Személyes tapasztalat Bullterrier kutyákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! :-)

2013. máj. 11. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nevelve van, kiváló társ. Szeretetéhes, hűséges kutya, viszont ha elhanyagolják, egy vadállat. Tetszenek a bull típusú kutyák, bár a bullterrierrel eddig negatív tapasztalatom volt, amikor összeverekedett egy a kutyámmal.
2013. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem pitem van, és elég "önfejű" tud lenni néha. Férjem kedvenc fajtája a bullterrier,szeretett is volna, de mindenkitől azt hallottam, hogy még nehezebben nevelhető. Hát igen, a terrier vér. Így egyenlőre nem lett második kutyánk...

De ha elég tudást, időt és energiát szánsz rá, akkor nagyon jó társ!

[link]

2013. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon drága jó fej állatok :D Ha szeretettel vannak nevelve, akár egy gyerek is agyonnyúzhatja őket :D Igazi dilizsákok, kész bolondok, de nagyon-nagyon tudnak szeretni :D
2013. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok. még annyi, hogy folyamatosan kiskorától szoktasd gyerekekhez és más állatokhoz, más kutyákhoz, mert hajlamos harciasan fellépni. Mondjuk ez a legtöbb kutyára igaz
2013. máj. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!