Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Goodiebox? Vélemények?

Goodiebox? Vélemények?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Az mi?
2014. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meglepetésdoboz kutyáknak :) goodiebox.hu
2014. dec. 3. 13:53
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Hülyeség.
2014. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Megneztem. Aranyos otlet, de a kutya ebbol semmit nem fog fel, ez elsosorban a gazdinak jo erzes, nam a kutyanak. En nem vennek ilyet, ami kell, pl sampon, tap, ilyesmi, azt megvasarolom akkor, amikor szukseg van ra. Amugy meg ugy vagyok vele, hogy a kutyanak nem szukseges draga jatekokat meg jutalomfalatokat venni, mert a Tesco-s virslit meg a gazdi lyukas zoknijat pont ugyanugy tudja ertekelni.
2014. dec. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem a meglepetésen van a hangsúly, hanem azon, hogy olcsóbban megkapsz x y terméket, mint ami a bolti ára. Ugyanakkor zsákbamacska is, hiszen, nem tudhatod mit kapsz...
2014. dec. 3. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Parasztvakítás, de ahogy gondolod...
2014. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az igaz, de mi mast kell meg venned melle? Pl szukseged van egy samponra, 2000 ft boltban, itt 1500-ert agyjak, de kell meg venned melle egy jatekot meg egy adag jutalomfalatot, amit nem is szeret. Igazabol egy atlag kedvencnek nem sok mindenre van szuksege: kell kaja, ami havi kiadas, amugy meg egyszer veszunk egy jo minosegu nyakorvet es egy porazt, kell haz vagy lakasban fekhely, sampon, ami nalunk 7 ev alatt sem fogyott el, pedig a felet veletlenul kiontottuk, egy-ket jatek es ennyi. A tobbi meg foleg olyan koltseg, mint allatorvos, suli stb en inkabb arra tennek felre, mint hogy megvegyek egy csomo szuksegtelen dolgot, csak mert olcso.
2014. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TinaToth válasza:
100%

Jajjj mi nagyon imádjuk a Goodiebox-ot! Csak most találtam rá erre az oldalra. Ha szereted a kutyádat és van arra kapacitásod, hog meglepd, akkor miért ne tehetnéd? Nem értem, hogy egyes emberek miért ilyen negatívak vagy miért kell csak a rosszat feltételezni. Zümivel imádjuk a meglepidobozokat, így örültünk, hogy mostmár neki is vehetünk! Mindig próbálnak figyelni, hogy hasznos dolgokat pakoljanak a dobozba, még nem ért nagy csalódás, pedig már vagy háromszor rendeltünk! Most júliusban volt a kutyám szülinapja, akkor pedig még extra ajándékot is tettek a dobozba, csak hogy nagyobb legyen az öröm! Szerintem nem lehet az ilyen szolgáltatás parasztvakítás, csakis kedves és kutyabarát!


Ha nincs rá szükséged akkor azt tanácsolom, hogy ne vedd meg, de ha valami cukit szeretnél, akkor meleg szívvel ajánlom! Nekünk bevált és biztosan karácsonykor is megveszem! :)

2015. szept. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én most akartam először rendelni a kutyámnak születésnapjára de már most baj van vele... megrendeltem leírtam az adatokat meg minden regisztráltam meg minden erre semmi értesítő a regisztrációról sem meg a visszaigazoló e-mail a megrendelésemről... írtam e-mailt nekik hogy mi a probléma erre azt írjak hogy majd küldenek egy e-mailt ha le lehet adni a megrendelést... de hát ha nyitva vannak akkor mért ne leadni most? NAGYON NAGY CSALÓDÁS pedig már vártam kíváncsi lettem volna hogy milyen ez a doboz :(
2016. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!