Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szülés után lehet vemhes a kutya?

Szülés után lehet vemhes a kutya?

Figyelt kérdés

2 hete szült a kutyám(egy husky féle de nem tiszta, asszem)és ma megszökött és azt mondták kanokkal volt, és, hogy most tejelés időszakba a legfogékonyabb a vemhességre.

De ilyenkor tud vemhes lenni újra?

Mondjátok azt, hogy nem :D

Így is szerencsére csak 4 kutyus lett, de most 3 hónap után megint lesz, ha vemhes tud lenni.



2014. dec. 3. 14:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Azt nem árultam el, hogy Romániában élünk és itt nincsenek nem bűntetnek ha nincs microchip még, 2015 január 1.-től jönnek a bűntetések ha nem lesz chip a kutyáknak.
2014. dec. 4. 15:25
 12/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rábeszélni a szüleidet, hogy a következő tüzeléskor ismét meg fog szökni a kutya. Vagy egy kan mindent bevet, hogy befedezze a szukát. És ez így fog menni minden tüzelésnél. A kutya pedig lerobban a sok elléstől. Ráadásul ott lesz a sok kölyök, amiket nem mindig lehet könnyen gazdához adni.
2014. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Szerencsére csak 4 kölyök van, nem úgy mint előző ellésnél amikor 8+1 volt csak sajna egyik félhalottan született olyan deformált volt nem is tudom de alig mozgott szegény, aztán már meg is halt :(

Olvastam, hogy az ivartalanítás kötelező keveréknél és ez pedig keverék szerintem szóval vagy ivartalanítsák vagy egy hatalmas bűntetés mert, ahogy olvastam 160-320k ft körüli bűntetések lehetnek ha nincs chip és asszem az ivartalanításra is érvényes de nem biztos.

2014. dec. 4. 15:48
 14/19 A kérdező kommentje:
Ja és vagy elviszik a háztól, amikor nem leszek itthon :((
2014. dec. 4. 15:49
 15/19 anonim ***** válasza:

Van hivatalos törzskönyve? Ha nincs, akkor keverék.

Hányadik ellése volt ez a szukádnak?

2014. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Úgy kaptuk volt egy ismerőstől eleve vemhesen amit nem tudtunk és az orvos megvizsgálta, azt mondta nem az, de végül még is az volt, akkor volt azt hiszem 2 éves mikor kaptuk.

Amióta nálunk van ez a 2. ellés, hogy azelőtt volt-e nem tudom de elméletileg meg volt kötve a kutya mielőtt hozzánk került és verték, nem tudom igaz-e de azt sem, hogy ellés volt-e és ha igen hányszor.

2014. dec. 4. 16:26
 17/19 A kérdező kommentje:
A törzskönyvről nem nagyon tudok, nem hiszem, hogy mikor adták a kutyát adtak volna vele ilyet is..
2014. dec. 4. 16:33
 18/19 anonim ***** válasza:
ha így tudod a szankciókat, érvelj vele a szüleidnél is. Csak ráveszik magukat, hogy ivartalanítsák a kutyát.
2014. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Hátha ezért is bűntetnek, mert nem ivartalanítod akkor muszáj lesz azt csinálni, mert 20k kb az ivartalanítás ennek meg a többszöröse a bűntetés ha ugyanez érvényes rá.

A kutyát ők is szeretik annyira apám igaz nem volt benne a mostani témában nem akadott ki, mint anyám, mert fizetni kellett a kárért, szóval nem hinném, hogy csak úgy eleresztenék, hogy menjen inkább egy ivartalanítás és nincs többé félelem, hogy elszökik, mert tűzel, hogy vemhes lesz és kölykök és csak egyszer kell kifizetni.

Igaz apám nem mondta, hogy elteszi a háztól most, csak anyám mondta, de persze azóta lenyugodott, már ki adta a pénzt a kezéből, de általában mindig a szája jár, de ha nem is teszi meg szavakba is rossz mikor ezt hallom.

2014. dec. 4. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!