Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Feltétlenül szükséges kutyaisk...

Feltétlenül szükséges kutyaiskola nyitásához tanfolyamot elvégeznem?

Figyelt kérdés
Két kutyám van mind a kettővel jártam kutyaiskolába és letettük az engedelmességi vizsgát. Ismerősök viselkedés problémás kutyáinak is segítettem már és itt a városban még nincs kutyasuli. Szeretnék hétvégenként tartani sulit ( munka melett csak akkor lenne időm) és foglalkozni a kutyákkal.
2014. dec. 4. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szükséges, csak ha hivatalos bejegyzett a suli. Vannak ilyen önszerveződő társaságok, ahol a vezető csak ért a kutyákhoz ,találkoznak valami kieső réten vagy magánterületen és ott gyakorolnak ,de papírja nincs.
2014. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nekem van egy kisebb területem a ház mögött ( kutyasulihoz bőven elég) és ott szeretném. Jöhet aki akar de egyenlőre nem akarok bejegyzett kiképző lenni.
2014. dec. 4. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak műkedvelőként tudsz. Úgy, mintha páran összejöttök és az egyikőtök segít a többinek. Ha pénzt szedsz, már hivatalossá kell tenned minden téren. Abba pedig a legkevesebb az iskola vezető végzettsége.
2014. dec. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szlovákiában lakom és nem tudom, hogy hol lehetne ilyet kitanulni. Még ilyen tanfolyam sem indul sehol már utána jártam...
2014. dec. 4. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen a pénz a választóvonal. Persze ahogy a szomszédnak aki nem hivatásos szerelő ,is adsz egy ezrest vagy néhány üveg sört ha kicseréli a beszorult csapodat ,úgy a kutyásokkal is meg lehet ezt beszélni, hogy egy jelképes javadalmaztatást adjanak. Én is jártam ilyen csoportba és jól működött a dolog.
2014. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én jártam oylan helyre ahol 1000 Ft-ot kértek alkalmanként. Szerintem ez így korrekt ár.
2014. dec. 4. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi tapasztalattal ne vállalj ilyet, pláne ne problémás kutyákat. Szép és jó, hogy pár dolgon tudsz segíteni, de ha nem ismered fel (vagy be), ha valami nem úgy van, ahogy gondolod, azzal elég sokat tudsz ártani. Tanfolyam nem kell (nálunk nincs is hivatalos), de sok-sok év rutin igen, és nem kutyatartóként. Én is használok áramot huszonéve, mégsem vagyok villanyszerelő.
2014. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!