Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik legyen az új táp?

Melyik legyen az új táp?

Figyelt kérdés
Happy Dog és Brit Care volt, Acanat imádja, de túl drága (ezenkívül csak ajánlani tudom). Sima Brit (Premium Junior L) gondolkozom. Vélemények erről vagy valami hasonló árkategóriájú, de tényleg jó összetételű tápról?
2014. dec. 5. 23:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Josera. Remek táp ár/tápérték arányban. Én festivalt használok és meg vagyok elégedve vele. Remekül néznek ki a kutyái. Izmosak, nem soványak ( na jó a szuka picit el van hízva) és egészségesek. Előtte Acanat használtam attól elég soványak volt az első kutyám.
2014. dec. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Josera festivált én is csak ajánlani tudom, igaz, kicsit drágább, mint a Brit. De igazából ki kell próbálni, hogy melyik válik be a kutyádnál.
2014. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!