Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad fűszert adni a kutyának...

Szabad fűszert adni a kutyának a főtt ételébe?

Figyelt kérdés
Szoktam a vizslámnak csirkefarhátat meg csirkenyesedéket főzni és a végén mindig teszek bele neki vegetát, borsot, majorannát, kakukkfüvet és tárkonyt és 1-2 gerezd fokhagymát. Nem lesz baja ezektől a fűszerektől?

2014. dec. 6. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Túlzásba ne vidd. Én csak egy kis vegetát teszek bele,de tényleg csak óvatosan. A kutya nincs hozzászokva az erős fűszerezéshez és szerintem nekik anélkül is finom a husi. :)
2014. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Ne főzd és ne fűszerezd, nem kutyának való a fűszer, a főzéstől pedig szilánkosra törnek a csontok ami bajt okozhat. Ha komolyabban szeretnéd csinálni a húsos etetést, nézz utána a BARF módszernek.
2014. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
A fűszer nem csak kutyának nem való, de ezek a mesterséges szrok, mint a vegeta, még embernek se.
2014. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Azért nem kell túldramatizálni. Az én kutyáim is kapnak házi kosztot is gyakran,abban is van fűszer és az ég világom semmi bajuk nincs, makk egészségesek,pedig 7 és 9 évesek. Nem kell túlzásba vinni,ennyi.
2014. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerinted a farkas az erdőben megfűszerezi a húst mielőtt megeszi??

Lehet belőle baja, és ha nem, akkor is teljesen felesleges! A kutya nem ember, legfőképpen nem az étekézi szokásaiban.

2014. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom miért lett 0%-os a válaszom. Itt mindenki kutyaszakértő..a kutya NEM farkas,rég nem a vadonban él,vadászik, szocializálva van, jobban alkalmazkodott az "emberi" környezethez..és semmi baja nincs egy kis vegetától..okostojások.
2014. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
En sem hiszem, hogy nagy bajt csinal nagy ritkan egy kis fuszeres maradek, de kulon rakni bele nem kene. A kutya egyaltalan nem igenyli, minel egyszerubb a kajaja, annal jobb.
2014. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
"rég nem a vadonban él". Az jó. És mesélj csak, mióta is etetik fűszeres kajával? Szerintem maximum 20-30 éve ilyen elborult az ember, hogy a kutyát is embernek nézi...
2014. dec. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"vegetát, borsot, majorannát, kakukkfüvet és tárkonyt és 1-2 gerezd fokhagymát."


A vegetát, borsot és fokhagymát hagyd el.


Többi mehet kis mennyiségben.


De én a helyedben inkább egy kis zöldséget főznék bele vagy csak úgy nyersen adnám belekeverve :)

2014. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem nézi embernek. A kutya az kutya. Tény. De nem fog belehalni,ha egy kis fűszert kap..nem is tudom,miért kell ilyen vitát csinálni és részemről be is fejezem,mert nincs kivel..

Az én kutyáim kapnak fűszert,a tiéd nem,na bumm. Ígyis-úgyis boldogok.

2014. dec. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!