Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad fűszert adni a kutyának...

Szabad fűszert adni a kutyának a főtt ételébe?

Figyelt kérdés
Szoktam a vizslámnak csirkefarhátat meg csirkenyesedéket főzni és a végén mindig teszek bele neki vegetát, borsot, majorannát, kakukkfüvet és tárkonyt és 1-2 gerezd fokhagymát. Nem lesz baja ezektől a fűszerektől?

2014. dec. 6. 18:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne adj neki fűszeres ételt, nem tesz neki jót, a sóval is csínján bánj, a hagymafélék kifejezetten kerülendők. Nem konyhamalac, és nem is ínyenc, hogy értékelni tudja a provánszi csirkefarhátat. Vegeta meg emberételbe sem való.
2014. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Látom ahány féle ember, annyi féle vélemény és szokás és nem hinném, hogy van közöttünk állatorvos :) A zöldség az egy jó ötlet és szerintem ha egy nagyon kicsi sót rakok a kajájába, attól baja nem lehet. A fokhagymát azért gondoltam, mert jótékony hatással van szervezetre, tisztítja a vért és a beleknek is jó stb. de a többit lehet kihagyom. Már lassan 1 éve etetem fűszeres kajával, plusz vitamint is kap és semmi baja, egyébként 16 hónapos a kutyám.

2014. dec. 7. 14:35
 13/16 anonim ***** válasza:
Jó, akkor még egyszer: a kutyák emésztése, szervezete NEM úgy működik, ahogy az embereké. Ami nekünk jó, az nekik sokszor kifejezetten méreg. A rendszeres fokhagymázással irritálod a bélrendszerét. Lehet, hogy most még nincs baja, de ha továbbra is így eteted, hamarosan orvosról orvosra fogsz vele járni.
2014. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 kontyolo válasza:
100%

Sziasztok!


Primitív Állatok!


A kutyának nem adunk fűszert keveset sem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nem azért hogy okoskodjunk de sokan nem tudják hogy nekünk embereknek is árt/árthatnak a fűszerek! Meg sem lepődőm hogy vannak olyan tuskók akik ezt nem tudják.Nem egyből lesz baja hanem majd idővel viszont akkor majd egyből sajnálni fogod pedig az emberi butaság a ludas!

2014. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 kontyolo válasza:

Kedves ismeretlen sót adó gazdi!


Én a helyedben a sós kaja után adnék neki 1 tábla milka csokoládéd,egy kávét meg egy cigit!

2014. dec. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Fűszer elfelejtve!

2014. dec. 13. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!