Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy felnőtt, közepes termetű...

Egy felnőtt, közepes termetű kutya kibír 9 órát eü séta nélkül hosszú távon?

Figyelt kérdés

A munka miatt szükséges (lenne).

(A kérdés most arra vonatkozik, hogy megoldható ez így egészségkárosodás nélkül, nem arra, hogyan lehet ezt elkerülni.) A reggeli, hosszú délutáni, esti (akár kettő) séta és fárasztás természetesen meglenne.



2014. dec. 7. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
A 25 kilos vizsláim este 7-8 körül bejönnek és télen revvel 9_elött nem lehet őket kizavarni... (Akkor viszont szaladnak a dogukat végezni)
2014. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Este persze, az oké. Még a legkisebb ölebeket sem viszik ki hajnalban sétálni, legalábbis a felnőtteket. :) Én a napközbeni 9 órára gondoltam, de azért köszi a választ. :)
2014. dec. 7. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kutya szervezetének (ha már az egészségkárosodást kérdezted) mindegy, h éjszaka van v nappal :)

Kibírja persze.

2014. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Közepes testű (staffordshire terrier) kutyánk van. Hétköznapokon rendszerint kibírja a 8-9 órát, amíg valamelyikünk hazaér. Sajnos előfordult, hogy szegénykémnek reggel 8-tól este 10-ig is várnia kellett, de semmi gond nem történt (lelkiismeret furdalást leszámítva).
2014. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kibírja, de nyilván nagyon szar neki visszatartani ennyi ideig.
2014. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a FELNŐT ( nem kölyök, nem bébi, és nem 3 hetes ! ) kutyák símán elvannak ,főleg lakásban szobatisztán 8-12 órát . a 8 óra nálunk 5 éve heti többször is megvan. a meló az meló, ráadásul a beosztásom miatt a rendszertelenség nálunk teljesen rendszeres! így vagy délelőtt vagy délután de a kutya 8 órát a lakásban tölt. persze az éjszaka sokszor : este 7 től reggel 7 ig tart :) és nem tobzódik az ajtó előtt , egyszerűen megvárja míg összeszedjük magunkat és akkor végzi el a dolgát amikor arra lehetőség van . ( persze nagyon fontos ,hogy normál esetben napi 4-5 X levidd wc-re ) . és még csak nem is sétálunk vele ( csak ki az ajtón el a ház mögé és ott nagy zöld budi a számára :)
2014. dec. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lemaradt :) mivel sokat kirándulunk a séta fogalma relatív :) nálam a séta kevesebb mint 5 km :) és van amikor egyszerűen csak 2x10 perc oszt elég . lsd : a mult hét időjárását :(
2014. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ide írok, csak épp tanulgatok mert úgy néz ki, hogy lassan én is gazda leszek :) valószínűleg nekem francia bulldogom lesz, az hogy bírja a dolgokat ? én suliban vagyok.. néha édesanyám itthon lenne, de heti x alkalommal egyedül lenni reggel 7-8tól 2ig
2014. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!