Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatok listát amin...

Hol találhatok listát amin fel vannak sorolva az elvégezhető szűrések kutyáknak?

Figyelt kérdés
Nem kötelezőkre gondolok hanem az összes létező vizsgálatra/szűrésre?
2014. dec. 7. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

itt van egy pár, amit itthon elvégeznek, ezenkivül amiket röntgennel lehet megcsinálni, HD ED, Patella, de ami nem jellemző a fajtádra, azt szerintem felesleges.


[link]

2014. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek közül akkor a HD/ED és Patella szűrést végzik alltatásban a többi minden éberlétben megyen? Az interneten holnap ha bővebben utána nézek akkor megtalálom az árukat is körülbelüli összegre? Amúgy először utána olvasok a betegségeknek és úgy döntöm el, hogy szűretek-e. Elég ritka fajta, kevés egyedszámmal szóval nem igazán tudom mik azok amik nagyon jellemzőek.
2014. dec. 7. 21:20
 3/7 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem igazán:


Az általunk kínált összes Genetikai Teszt egységes ára 10.000,-*

, amely ár tartalmazza

a beérkező minta (vér) feldolgozását (DNS tisztítás, minőségi és mennyiségi meghatározás), a

molekuláris biológiai szűrést, az eredmény interpretálását és megküldését**, valamint a minta

biobankolását.



Tehát egységes ár azt jelenti, hogy 1 darab vizsgálat ára 10000Ft vagy az összes vizsgálat ára egyben 10 000 Ft.

2014. dec. 7. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a röntgeneket altatásban csinálják amit linkeltem, azok genetikai vizsgálatok, ott elég 1 vérvétel, és azt kell beküldeni. Ebben az évben, még minden egyesszűrés 6600 ft, jövőre azt hiszem 10 ezer, a csipő, könyök, patella, pedig ha szükséges mindhárom, akkor 1 altatásban elvégezhető, de igy kompletten olyan 30 ezer körül van, de orvosa válogatja.
2014. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem, külön 10 ezer mindegyik vizsgálat, de egy minta elég.
2014. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem nem a altatásos hanem a vérvételesek érdekelnek most. Tehát 1 féle vizsgálat pl: hiperurikémia 10 000 Ft- a második teszt külön megint 10 000 Ft pl a TNS. Szóval így összegyűlve a két teszt lenne 20 000 Ft. Bocsi külföldi vagyok és nálunk ennek a dupla árát kérik el. 5 tesztet megéri mert akkor olcsóbban jön ki. Majd utána olvasok mindegyik szűrővizsgálatnak.
2014. dec. 7. 21:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, itt jóval kedvezőbbek az árak, és eléggé megbizhatók az eredmények is, már leteszteltük:)))
2014. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!