Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt hogy magyaráznátok el egy...

Ezt hogy magyaráznátok el egy tök sötét embernek? :D

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy a mostoha testévem kapott egy kutyát, és folyton csokival tömi. Én meg ott szajkózom neki, hogy ne adjon neki csokit, mert a kutyáknak nem tesz jót, sőt árt nekik! Erre le szid, hogy hagyjam már békén, minek okoskodok állandóan, miért ne adna a kutyának csokit, hiszen látszik rajta hogy mennyire szereti... Mutattam neki cikket is, mindent hogy elhiggye hogy az méreg neki, de mindig csak azt mondja, hogy hagyjam már, ez hülyeség, úgy neveli a kutyáját ahogy akarja. Szóltam már az édesapjának is, hogy beszéljen vele, de ő is gyakorlatilag elküldött melegebb éghajlatra a "beteges kutya mániámmal".

Nagyon féltem szerencsétlen kutyát, mert tudom hogy árt neki a csoki, de ha napi 1-2 csíkot nem kap akkor egyet sem... Mit tegyek? Hogyan magyarázzam el neki, hogy végre felfogja és változtasson rajta?


2010. jan. 31. 21:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nemsoká lesz a kutyaoltásos időszak, akár beszélhetnél a dokival aki oltani szokta, hogy mondja meg neki, de úgy, hogy ne tudja meg az uncsitesód, hogy te szoltál, mondjuk a doki belenéz a kutya szákába és megmondja neki, hogy látom sok édességet eszik a kutya, így hamarosan ki fog nyulni!!!Hátha ettől a hírtől letaglóz. :)
2010. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
28%

Szia!

Már mondták, de ez tényleg nem a te dolgod. A páromék nemrég temették a kutyájukat, bármit mondtam, akkor se hallgattak rám. Ha beleszólsz, az csakis a kettőtök kapcsolatát rontja, ami elvileg fontosabb, mint egy kutya... Tudom, milyen rossz nézni ezt az egészet, de vannak, akik csak a saját hibáikból tanulnak.

2010. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nezz a kutyanak egy jo gazdit es a kutyat lopd el ne a csokit:)
2010. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Egy tök sötét embernek sehogy nem magyarázol el semmit. Ellopod a kutyáját suttyomban, és leadod az ország másik végén egy menhelyen, ennyit tudsz tenni, de ez meg elér irreális. Néha bele kell törődni, hogy a kutya rábaszott, és elfordítani a fejedet...
2010. febr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Valószínűleg az lesz, hogy majd beszélek a dokival hogy mondja meg neki, hátha akkor észhez tér. De ha ez sem segít, akkor nem nagyon tudok mit csinálni...

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.


Jha és tegnap 22:38-asnak: ha nem tudsz kulturáltan válaszolni inkább meg se szólalj...

2010. febr. 1. 14:43
 16/21 anonim ***** válasza:
12%
Te meg ha ekkora "minden lében kanál" suta kretén ribanc vagy akkor kösd fel magad, te korcs. és pontozd le anyádat. büdös gyökér, le is szopod a kutyákat vagy mivan?
2010. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

hogy ez mekkora idióta.

Amíg nincs oltás még mindig a kutyacsokit ajánlom! :)

2010. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Rendben, feltétlen kipróbálom. :) Köszönöm. :)


Utolsó előttinek: Nem pontoztam le senkit (amúgy megérdemelnéd), de amint mondtam, ha nem tudsz kulturáltan válaszolni, inkább kussolj!!

2010. febr. 2. 15:08
 19/21 anonim ***** válasza:
49%
A kussolj szó is meglehetősen kulturált, hát persze, ha valaki nem olyat ír amilyet szeretnél látni az kussoljon mi? Pátyolgasson anyád, majd ő kiáll melletted, itt őszinte véleményeket írnak le, és igen, van akinek az a véleménye hogy ne szólj bele más dolgába, mert közöd nincs hozzá.
2010. febr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18:56-nak

Ezt a mocskos szájat örökölted, vagy már saját szerzemény?

A kérdezőnek:

Ne add fel.Édesanyád nem járhatna-e közbe?

Nem az a legnagyobb baj, hogy a csokitól hízik a kuty, hanem méreg neki.Nagyon magas testhőt, szapora szívverést okoz, végül pusztulását okozhatja.A fehér csoki nem káros.

2010. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!