Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Télen is kertben tartozkodó...

Télen is kertben tartozkodó kutyákat hány fokig szabad a kertben hagyni? A kutyaól jéghideg! Pl -C fokban? Árt-e: : éjjel meleg lakás, nappal hideg (megfázás, tüdőgyulladás? )

Figyelt kérdés
2014. dec. 9. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is, milyen fajtákról van szó?

A kutyaól miből készült? Mivel van kibélelve?

Nappal mennyit vannak egyedül?

2014. dec. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
-60
2014. dec. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vadkorte81 ***** válasza:
Attol fugg hogy milyen fajtaju kutyaitok vannak.Ha ki- be- huzgalod oket akkor megfazhatnak..A kutyaol miert hideg?mibol keszult?Nekem otthon egy jagd terrierem,es egy magyar vizslam volt,2 egy kutyaolat hasznaltak telen,en keszitettem raklapbol,labakkal.alja,oldalai hungarocellel leszigetelve,alajuk szena a legjobb,illetve a bejaratot lefedtem szonyegdarabbal.Minuszban is belihegtek a kutyak ugy hogy ha benyultam hatarozottan ereztem a meleget bent...probalj te is osszerakni egy ilyet.a lenyeg hogy ne a foldon legyen,es a bejarat is lelegyen fedve.Szena a legjobb,de ha nem fersz hozza akkor rongy,viszont ne szogeld az aljara,hagyd hogy ok rendezzek el maguknak.Ne legyen nagy a kutyaol,figyelj ra mert hideg lesz nekik.
2014. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha kint tartózkodik akkor kint szokás hagyni. Azért hívják kintnek. Termetétől és szőrétől is függ, de egy normális kutyaólban nem lehet baja.

Igen árt.

2014. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kezdettől fogva kint tartod maradjon télen is kint, hiszen ehhez alkalmazkodik a teste, szervezete. Nem lesz semmi baja sem akármilyen kisebb testű vagy kis szőrű. Nekem nagyobb testű keverékem van, 9 éves. Mindig kint lakott, hőszigetelt kutyaházban. Sose fázott, sőt volt hogy nagy hidegben is simán feküdt a hóban, a jeges betonon, a házikóba majd éjjelre ment csak be. Az enyém kicsit lökött, az ajtóra erősített ruhától fél, képes soha nem bemenni tőle. Bent az ólban se nagyon tűr semmit, kilöki a rongyot bélést így az utóbbi években már csak a deszkán fekszik/feküdt. A szalmát próbáld meg a legjobb alom. Felszívja a nedvességet de melegít is jól.
2014. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!