Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy yorki kutyának mekkora...

Egy yorki kutyának mekkora fekhelyet vegyek? Jó lesz akkora amiben összegömbölyödve elfér, vagy vegyek egy kb.60 centist.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném ha tuti jól érezné magát és ezért mindent megadnék neki, persze nem a legdrágábbat, de a legmegfelelőbbet számára.
2014. dec. 11. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben olyat vennék, amiben nyújtózkodva is elfér. Lehetséges, hogy soha nem fog majd úgy aludni benne, de azért szerintem kényelmesebb lenne számára, ha tudná, hogy szabadon tud mozogni/hemperegni benne :)
2014. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek a régi ágya olyan volt, hogy nyújtózkodva is elfért benne, legtöbbször összegömbölyödött az egyik sarkába, de néha így háton volt, "feldobta" magát. Most egy másik ágya van ami kisebb, nem tud kinyújtózni benne, de sokkal kevesebbet van benne, nem szereti annyira. Szóval vedd a nagyobbat, én is fogok neki venni egy másikat!
2014. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most vettem neki ágyat én is, L-es méretűt. Ő a hátán fekve, kinyúlva alszik.
2014. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!