Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Japán akita elfér egy 9...

Cin cin kérdése:

Egy Japán akita elfér egy 9 éves gyerek mellet?

Figyelt kérdés
jövő nyáron veszünk eggyet és azér kérdem

2012. okt. 25. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tenyésztőt felhívod, megkeresed emailban és ő tájékoztatni fog, az ő kutyái miként viselkednek gyerekkel.

Közben a gyereknek sem árt már előre megtanulnia, miként kell bánni egy kutyával.

2012. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A japán akita egy nagyon erős fajta. Kifejezetten tapasztalt kutyások mellé ajánlják. Nagyon konok a legtöbb. És különleges törődést igényel. Úgyhogy komolyan gondoljátok át hogy biztosak vagytok e a fajtában. Egyébként bármilyen kutya elfér a gyerekek mellet csak nevelés kérdése.
2012. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké köszi
2012. okt. 25. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:

elférni elfér:)

de tudd,ez a fajta,nagyon-nagyon komoly kutyának minősül a kutyák között!

a pit-bull,az argentín dog, a staffi, a rotweiler ,a malinoá ,és ebbe a sorba való a japán akita ( az amerikai már nem !)nem igazán első kutyának való,és nagyon kell tudni bánni velük,mert egy domináns erős akaratos és kemény kutyának számít! aki utálja a többi kutyát:)

2012. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
elférni elfér, csak ne engedd össze őket. Ahogy a többiek is írták a japán akita nem egy könnyű fajta, nem igazán tiszteli a gyerekeket. Mondjuk semennyire.
2012. okt. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Yukióóóó ***** válasza:
sztem aki nem tudja ne írjon hülyeséget erről a kutya fajtáról ,nekem mind kettő fajtához volt van szerencsém ,,13 évig egy amerikai kanom volt, most egy japán szukám van ,és tény és való , hogy kicsit konokabb és önfejűbb mint az amerikai , de mellette szóljon , hogy sokkal de sokkal ragaszkodóbb és bújósabb mint a másik tipus volt ! én a te helyedben amerikai akitát vennék egy szukát , ,nálunk a fiúk 4 és 6 évesek voltak amikor az amerikai ide került és szinte együtt nőttek fel ,a japán egy kicsit úgy veszem észre , hogy egy gazdás míg az amerikai sokkal inkább a mindenki kutyája volt ! lehet én rontottam el a nevelést igaz nálunk nincs is kis gyerek már de a 9 éves gyerekkel együtt nőhet fel a kutyusotok és nagyon sok mindent tanulhatnak egymástól is !!sok sikert hozzá!!
2012. nov. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!