Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erre ezután számítanom kell?...

Erre ezután számítanom kell? Veletek fordult már elő ilyesmi?

Figyelt kérdés
6 hónapos német juhászommal álltam a téren, kb. 3 méterre az uttest szélétől. Kb. 5 méterre volt egy nő, és onnan kiabált, hogy vigyem arrébb a kutyát. Én visszakérdeztem, miért, mert őszintén szólva megdöbbentem. Erre ő, az ilyen kutyákat ki se lehetne hozni, mert az ő rokonát egy ilyen marta halálra. Mondtam, hogy de asszonyom, ez egy kis kölyök még. De ő csak mondta a magáét. Ja, a kutya jár iskolába, és mellettem állt, teljesen laza pórázon, rá se nézett. Arrább vittem, nem akartam vitatkozni, de bosszant az ilyen hozzáállás. Mi a véleményetek?

2014. dec. 13. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindig lesznek emberek akik páni félelemmel élnek, ha kutyát látnak. Nem kell vele szóba állni. Ennyi.
2014. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha udvariasan megkér valaki, hogy állj odébb, odébb állsz. Sokan félnek a kutyáktól. Ha bunkón kér, akkor szépen szólj rá, hogy finomítson a stílusán és odébb állsz. Ha nagyon idióta, akkor meg kikéred magadnak és kerüljön ki ő.
2014. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hülye emberek sajnos mindig is voltak és mindig is lesznek. Engem is sokszor sértenek meg, de meg kell tanulni nem foglalkozni az ilyenekkel.
2014. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

majd hozzá szoksz:)

az enyém 4 hónaposan "akart felfalni egy családot", azt a sikoltozást halottad volna! voltam én minden meg a kutyám is:)

2014. dec. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bárki mellett megyek el, rövidre fogom a pórázt. Az úttest melletti zöld területen álltam, nem a járdán, nem az úton, ez egy gy füves rész egy lakótelepen. Engem legalább 10 méteres körzetben ki lehetett volna kerülni. Egyébként a hozzám legközelebb álló autó (kb. 3 méterre) a sajátom volt. A kedves hölgy kocsija kb. 10 méterre állt tőlünk, tehát nem kellett mellettünk elmenni. Többen álltak a közelben, és mindenki meglepődött a nő arrogáns felszólításán. Egyébként alapból kifejezetten udvarias ember vagyok, nem fiatal, jócskán középkorú. Ergo, nem ugrálok félre szívesen, mert valaki azt mondta. Ha csak egy picit is útban lettem volna, természetesen magamtól arrább megyek, de itt egyáltalán nem erről volt szó. A kutyám , mint írtam teljesen nyugodtan, közvetlenül a lábamnál állt, rövid, de laza pórázon. Nem 10 éves gyerek vagyok, akinek csak úgy dirigálhatnak arrogáns felnőttek.
2014. dec. 13. 20:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Jócskán középkorúként azért csak nem akkora újdonság, hogy egy rakás idióta mászkál körülöttünk.
2014. dec. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Arrogáns, buta emberek mindig is voltak és lesznek. Le kell nyelni, mert vitatkozni kár velük. Készülj rá, hogy amikor nagyobb lesz a kutyád, az emberek egy része vérengző fenevadnak fogja látni aki csak az alkalmat lesi, hogy mikor tépheti le valaki karját vagy mikor marcangol szét egy gyereket, vagy épp bűn az is, hogy az utcán vezeted, mer idegesíti az övét.
2014. dec. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem a vénasszonyokat, akik szerint a te kutyád, és csakis a tiéd szarja össze a környéket, és szívük szerint a pisit is felszedetnék veled.
2014. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez bizony szomorú. Mikor lakótelepen sétáltatom (mivel kertvárosban lakunk, itt nem szeretem sétáltatni, mert sok a szocializálatlan, kapun kívül még sosem járt kutya) én összeszedem a kutyagumit, de úgy látom, más nem szedi arrafelé, de tényleg sok a goromba, beszólogató ember. Egyszer jártam egy olyan környéken, ahol még sosem voltunk, egy ember tényleg pont ezt mondta, hogy az én kutyám gumizik az ő ablaka alá. No, arra válaszoltam, hogy összetéveszt valakivel, mivel eddig még a környéken sem jártunk. Na mindegy, én sem örülnék, ha valaki elém üríttetné a kutyáját, de azért általánosítani nem kellene.
2014. dec. 14. 10:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak zavart elmék sajna.
2014. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!