Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Erre ezután számítanom kell?...

Erre ezután számítanom kell? Veletek fordult már elő ilyesmi?

Figyelt kérdés
6 hónapos német juhászommal álltam a téren, kb. 3 méterre az uttest szélétől. Kb. 5 méterre volt egy nő, és onnan kiabált, hogy vigyem arrébb a kutyát. Én visszakérdeztem, miért, mert őszintén szólva megdöbbentem. Erre ő, az ilyen kutyákat ki se lehetne hozni, mert az ő rokonát egy ilyen marta halálra. Mondtam, hogy de asszonyom, ez egy kis kölyök még. De ő csak mondta a magáét. Ja, a kutya jár iskolába, és mellettem állt, teljesen laza pórázon, rá se nézett. Arrább vittem, nem akartam vitatkozni, de bosszant az ilyen hozzáállás. Mi a véleményetek?

2014. dec. 13. 18:45
1 2
 11/11 SzMHZs ***** válasza:
Nekem a 4 hónapos spánielem elől is volt, aki visítva menekült, bele akart rúgni, meg ordított, hogy "hülye kutya". 11-12 éves lány volt. Mondjuk ezen én már nem lepődök meg, mikor séta közben látom-hallom, hogy anyuka kézen fogva arrébb húzza tőlünk az amúgyis méterekre lévő gyereket, hogy "fúj, kutya, büdös, koszos, ne érj hozzá". (Panelban lakunk, ügyelek a tisztaságra, a kutyát is fésülöm, tisztán tartom.)Másik, mikor nem tudtam hirtelen mit mondani: szálltunk le a buszról, kutyán előírás szerint textil szájkosár, kigyerek kérdezi anyukát, hogy miért van rajta az az izé. Erre természetesen megint magához rántja a gyereket és: "biztosan harap, menjünk gyorsan". Én elhiszem, hogy nem mindenki szereti az állatokat, de miért kell félelmet nevelni a gyerekbe...
2014. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!