Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket javasolnatok? A...

Melyiket javasolnatok? A 'sima' Nemet juhaszt vagy az O nemetjuhaszt? (hoszuszoru)

Figyelt kérdés
kernek indoklast is ha lehet, mintket esetben a rajzos mintajurol lenne szo.*egyebkent Rex melyik fajta?
2010. febr. 1. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Rex a normál, rajzos.
2010. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A filmes rex? Az olyan szép, szerintem csak olyan "sima". Nekem is volt németjuhim 2, de már elpusztultak:( Imádtam őket
2010. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ó németjuhászom is és németjuhászom is.Én inkább a "sima" németjuhászt választanám,kevesebb vele a gond is. De mind a kettőt imádtam. :)
2010. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a régi kutyám rajzos német juhász és ónémet juhász keveréke volt. Gyönyörűen nézett ki. Egy kép róla, de nem igazán jó minőség + itt már 11 éves volt a drágám.

[link]


Amúgy szerintem teljesen mindegy, mert a belső tulajdonságaik hasonlók, esetleg annyival rosszabb egy hosszú szőrű, hogy annak ápolni kell a szőrét. Az enyémnek is sok baj volt a szőrével, de én nagyon megszerettem ezt a fajtát. Sajnos nő létemre, egyedül nem mertem ilyen erős kutyát vállalni, ezért most nem az van. De tuti lesz még német juhászom. Az egyik legjobb fajta.

2010. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Simából" rengeteg van. Túl sok. És már nem is egészen tiszta a fajta, csak azon tenyésztők egyedei, akik külföldön fedeztetnek. Itthon minden "németjuhász alakút" összeeresztenek, és 5-10 ezer forintért árulják sajnos :-(

Én ónémetet választanék. Heti 1 fésülés, és egy különleges, gyönyörű kutyád van, amit mindenki megnéz. Van egy az utcánkban, és olyan méltóságteljes.

2010. febr. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekünk rajzos van és sokan megdicsérik.Meg okos.Nagyon szeretjük [link] megtudod nézni. Nem nagyon értek a gépekhez.
2010. febr. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
megneztem a kepen lathatot is. gyonyoru. rovid vagy hoszuszoru?
2010. febr. 2. 08:21
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát nem olyan hosszu a szöre. De ismerek ilyen nj-t és neki még rövidebb a szöre. A miénk olyan közepes.
2010. febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
És ez a kép még kora összel készült most hosszabb a szöre.
2010. febr. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nekünk ónémetjuhászunk volt (sajnos már vagy 20 éve meghalt) de nagyon szerettem... tény, hogy a szőrét kezelni kell, és hát ugye nem egy öleb, meg kell szenvedni vele.
2010. febr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!