Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy Puli keverék kutyám...

Van egy Puli keverék kutyám Rexinek hívják és lassan 5 éves lesz. Nagyon lökött és a régi német juhászunkat bántotta. Megengedte anyukám, hogy legyen tavasszal egy kiskutyám. De fiúnak kell lennie. Félek hogy Rexi bántaná? Milyen fajtát javasolnátok?

Figyelt kérdés
Olyan fajta kutya ami nem túl agresszív?? Nem nagy növésű kutya kell!
2011. aug. 13. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
előbb ezt a kutyát neveld meg, és utána kérj másikat, így csak gondok lesznek. miért kell új, ha ezt sem nevelitek? a másikkal is ez lesz?
2011. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egy kinológus vagyok. Így sajnos nem tudok segíteni de ha írsz nekem privátot és feltehetek neked egy pár kérdést akkor nagyon szívesen segítek.
2011. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell Neked másik kutya! Neveld ezt, szeretgesd. Tán azért mert 5 éves már nem is jó? Még annyi mindenre megtaníthatod, még annyi mindent átélhet Veled. Én bármit megadnék hogy a sajátom visszajöjjön és tudod miért? Mert igazi CSALÁDTAG volt. :)
2011. aug. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Van egy kis probléma. Az anyukámékkal kiköltöztünk angliába és testvérem maradt otthon magyarországon. Ő nevelte a kutyát mi pedig angliában voltunk 1 évet. Olyan lett a kutya amilyennek testvérem nevelte. Nem volt valami jó sorsa a testvéremmel szemben.
2011. aug. 13. 20:39
 5/16 anonim ***** válasza:
Rexit ivartalanítsátok. Ha meglesz a kiskutyád, egyszerűen, ha bántani akarja, ne engedd.
2011. aug. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ma 20:37

Nem tudom, miféle "kinológus" vagy.Nem mersz ide írni? Pedig itt a válaszokban az a jó, sokan mások is tanulhatnak belőle, ha jó a válasz.

Netán kiderül, hogy annyira nem vagy mégsem "kinológus"

2011. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Jahajj, a kinológus visszatért XD

Az egy igen okos ember, ha nem írná oda minden válaszába, hogy ő kinológus, akkor is rögtön tudnám, hiszen nagyon hasznos válaszokat ad :D

2011. aug. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ivartalanítsd a kutyád! neveld meg és utána hozz másikat mellé!
2011. aug. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Kedves emberek akik beszóltak! Azért írom oda hogy kinológus vagyok, mert nagyon sokan nem fogadnák meg a tanácsom, vagy hülyeségnek hinnék amit mondok. De ha úgy gondoljátok mostantól nem írom oda és remélem hogy így is normális tanácsokat tudok adni...
2011. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
És arra meg hogy kiderül hogy nem vagyok kinológus... no comment... csak kitaláltam... azért ennyire nem süllyedek mélyre.
2011. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!