Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyiket javasolnatok? A...

Melyiket javasolnatok? A 'sima' Nemet juhaszt vagy az O nemetjuhaszt? (hoszuszoru)

Figyelt kérdés
kernek indoklast is ha lehet, mintket esetben a rajzos mintajurol lenne szo.*egyebkent Rex melyik fajta?
2010. febr. 1. 21:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%

Rex a rödidszőrű fajta, ebből túl sok van, nagyon sok a diszpláziás, sokuk aligképes járni már pár évesen és el kell altatni.

Az ónémetjuhásznak még jobb a csípője, kevésbé gyakori a diszplázis, nem olyan trapa a csípőjük, ezért szebb, egészségesebbkinézetre és sztem szebb is a hosszúszőre.

2010. febr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az Ó-Németjuhászt. Az indoklás, keresztapámnak mindkettő van, és az Ó sokkal-sokkal szebb.
2010. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ó németjuhász papiron nem létezik. Ugyanis nem törzskönyvezhető. ordason nem gondolkodtál még? Vannak nagyon szépek, és ők nemigazán tolodtak el küllemirányba.
2010. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ó német juhász valóban hivatalosan nincs. Hosszúszőrű van. Azt hiszem, az idei évtől már lesz lehetőség törzskönyvezni őket. Az anyaország külön törzskönyvezést fog bevezetni.

Amúgy a normál szőrű nj-nek a hivatalos szőrhossz 6 cm.

Ugyan olyan gondozást igényel, mint a szőrös, főleg vedléskor.

Az egészen rövid szőr már hibának számít.

2010. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Döntsd már el, a Te kutyád lesz, miért másokkal dönteted el?!
2010. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

figyelj Tataje.

ez nem kotekedo portal ha jol tudom. ha nem akarsz valaszolni akkor ne is kotekedj. rendben.?????

2010. febr. 3. 16:39
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem mind a kettő fajta volt és sztem a sima sokkal jobb és abbólis a sima hosszúszőrű a szebb rex csak félhosszú szőrű
2010. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!