Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok mondani megbízható...

Tudnátok mondani megbízható border collie tenyésztőket?

Figyelt kérdés

Tudom száz van az interneten de nem tudom hogy melyik megbízható!

Akinek már van hol vette



2014. dec. 15. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Show vagy munka vonalút akarsz? Mi a célod vele (sport, kiállítás, sima hobbikutya stb.)?
2014. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én show kutyát szeretnék. Kutyakiállitas, agility, frizbi ilyesmi.
2014. dec. 16. 15:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor talán a Wendigo's Wind kennelt tudnám ajánlani, az onnan kikerült kutyák tapasztalataim szerint megállják a helyüket kiállításokon, és sportban is, bár utóbbiban inkább csak hobbi szinten. Esetleg még a Bordermania, de ők színtiszta show kennel, kiállításra nagyon jó, sportra nem igazán alkalmas kutyák kerülnek ki onnan.
2014. dec. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Yonder oaks kennel nekik a kutyáik show és munka vonalúak egyaránt. [link] nekem innen van kutyám csak jókat tudok mondani!A tenyésztő megbízható,végtelenül segítőkész és nyomon követi a kiskutyái életét!
2014. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Cranberry Cottage: [link] Flower of old Hill : [link] Wendigo's Wind: [link] By the lake: [link] Én őket Ajánlom! Az enyém Cranberry Cottage szukától és Flower of old Hill kantól van és maximálisan meg vagyok vele elégedve !!!!
2015. jan. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. jan. 25. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:
A yonder oaks kennelnek melyik a munkavonalú kutyája? Én csak show-t találtam.
2015. jan. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cranberry cottage <3 (amugy Mira az egyik kutyájuk egy border collies könyv cimlapján van rajt [link] :)
2015. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A yonder oaks kennel show kutyákkal dolgozik. Én nem ajánlom. A könyv borítóképén pedig nem a Míra van !
2015. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. márc. 29. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!