Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám kiszoktatni, vagy...

Hogy tudnám kiszoktatni, vagy legalábbis tudatni vele, hogy kint is lehet pisilni kakilni? :D

Figyelt kérdés
A kiskutyám csak a pelenkára hajlandó pisilni és kakilni. Hiába megyek el vele hosszú sétákra, tartogatja hazáig. és amikor hazaérünk spuri a pelusra és gyorsan pisi kaki.

2014. dec. 18. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Felveszed a pelenkát

2. Kerítesz az igen közeli jövőben egy szabad napot, amikor addig vagy kint vele, míg nem pisikakil. Érdemes közvetlenül azután vinni, hogy aludt egyet, mert akkor kelleni fog neki.

Amikor végre elvégezte kint a dolgát, nagyon kell neki örülni, hogy lássa, milyen nagyszerű dolgot hajtott végre. Már akkor mehet a dicséret, amikor beáll pózba.

3. Ha baleset történik, akkor szó nélkül ecettel feltakarítani.

4. Ha rajtakapod a bepisinbekakin, akkor szerintem rászólhatsz, de addig nem érdemes, míg nem sikerült legalább egyszer kint elvégeznie a dolgát. Ha nincs meg a pozitív irány, akkor szegényt csak fölöslegesen stresszeled.

2014. dec. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell pelenkát használni. Jól megszokta, hogy oda kell végeznie a dolgát.

Egyebekben: amit az első ír. Pelenkát egyszer és mindenkorra szüntesd meg.

2014. dec. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma reggel ahogy felkeltem kimentem vele, vidéken vagyok a nagymamámnál, szóval lementem a partra, ott futott egy nagyot, majd amikor jottunk hazafele pisilt kakilt. (Két kutyával mentem, látta a nagyobbtól, és rájött, hogy kint is lehet...:D) A pelusokat felszedtem mindenhonnan, köszönöm mégegyszer a segítséget!:)
2014. dec. 18. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!