Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet baja kutyamnak a Panadol...

Lehet baja kutyamnak a Panadoltol?

Figyelt kérdés
Mig uzletben voltam a kutyam valahogy leszedte az eloszobabutorrol a taskamat. Panadol is volt benne, hianyzik belole egy es fel, de lehet azt az egyet meg en vettem be, nem vagyok benne biztos, de a masikon latszik hogy meg van ragva, a tobbi kipotyogott, de megvan. 5 kg-s a kutyam ha ez szamit.

2014. dec. 18. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet baja. A paracetamol az embereknél is gondos adagolást igényel. Vagy gyorsan doki és mossák ki a gyomrát, vagy nagyon figyeld. A paracetamol májkárosító hatású mérgezési tüneteket okoz. Hányás, hasmenés, szédelgés, remegés stb...
2014. dec. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet baja sajnos, remélem azóta már elvitted orvoshoz! Egyedül algopyrit lehet nekik adni, de azt is módjával, és ha már nagyon muszáj.
2014. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elvittem orvoshoz persze rogton miutan kiirtam a kerdest. Nem csinaltak vele semmit. Azt mondtak, hogy akkor kellene kimosni a gyomrat ha joval tobbet megevett volna. Ejjel aztan hanyt egyszer ilyen habszeruseget. Aztan nem volt mar semmi baja.
2014. dec. 21. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baj 2-3 nap és helyrejön a kutyus.
2014. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!