Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet egy kutyát le...

Hogyan lehet egy kutyát le szoktatni hogy ne rágjon meg mindent?

Figyelt kérdés
Van egy kb 4 hónapos kutyaköjköm ami meg rág mindent lábtörlőtől kezdve újság apapírt szét tépi,az előző kutyánknak vettünk anno egy házat 20EFt ért,aztán idén kedvet kaptam,hogy kicsit rendbe kapjam a házat mert anno csak simán volt a ház és nem volt lakkozás.Neki is kezdtem kapott kétsor lazúrt,akkor ajtót raktam rá hogy télen a köjök meg az anyja ne fázzon,akkor az alják be borítottam nejlonnal,hogy könyebben takarítható legyen,erre a kiskutya meg rágta a küszöböt,szét tépte a nejlont,és a ház belső oszlopát is meg kezdte,teljesen tönkre teszi a házat pedig van más ezer rágnivaló az udvaron.
2014. dec. 20. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Idáig nem volt rágós kutyád. Most van. Legalább rájöttél, nem minden kutya ugyanolyan, mint a másik volt.

Én a kölyök nj-imnek mindig adtam gyökérkefét, jó kemény faágat, slagdarabot, stb.

2014. dec. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Mi is vettünk kutya csontot,akkor ott van egy csomó fadaraba,meg egy csomó lom amit rághat
2014. dec. 21. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!